
Екс-командир підрозділів НЗФ Ігор Гіркін прокоментував фото вбитих найманців, яке оприлюднив український волонтер Роман Донік та розповів деталі знищення «ополченців». Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.
«Согласно имеющимся данным, группа офицеров попала в заранее подготовленную засаду, когда, оставив автомобиль (чтобы не попасть под обстрел), пыталась в пешем порядке приблизиться к линии фронта для исполнения своих обязанностей».

Він обурився, що російські ЗМІ ніяк не відреагували на загибель членів НЗФ: «Когда из Сирии сообщают о гибели или ранении российского военнослужащего — это немедленно появляется в ленте новостей. Гибель НВФ на Донбассе не интересует россиянские власти и руководства агитпропа „от слова вообще“. Потому, наверное, что указанные структуры сплошь укомплектованы не русскими».
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...