Хіти тижня. "Уровень случившегося п...здеца просто не описать!": Безлер заявив про 20 убитих найманців у районі Горлівки

Екс-командир горлівських підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Безлер на своїй сторінці в соцмережі грубо висловився про рівень «армії ДНР», повідомляють Патріоти України.
Коментуючи офіційну інформацію про одного загиблого члена НЗФ в боях під Горлівкою, Безлер заявив, що за його словами, на цю хвилину на «позиціях 3-го бата 20 убитих». Інформацію про поранених він уточнює.

«Армию создали, говорите, клоуны донецкие! На КНП у взводного 12 журналов, которые комвзвода должен вести. Я так понимаю, создали бумажно-журнальные войска», — пише екс-командир найманців.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...