Хіти тижня. Усі були жителями інших регіонів: Під Харковом затримали автобуси з проросійськими "тітушками" (фото)

Групи людей були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестів.

Під Харковом правоохоронці затримали автобуси з понад 60 особами, які планували дестабілізувати ситуацію у місті. Про це повідомляє прес-центр СБУ, передають Патріоти України.

Зазначається, що в рамках масштабних антитерористичних навчань на Харківщині правоохоронці запобігли проникненню на територію області кількох груп «тітушок» загальною кількістю понад 60 осіб.

«Автобуси з «тітушками» були затримані на під’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Всі ці особи є жителями інших регіонів України і не мають жодного стосунку до Харківської області», - йдеться у повідомленні.

В СБУ підкреслили, що за наявною інформацією, ці групи були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестних акцій у місті, а також провокування громадського невдоволення та масових протиправних дій під час проведення чергової сесії Харківської міської ради.

«Зазначені акції мали на меті дестабілізувати громадсько-політичну ситуацію в регіоні та створити вигідну керівництву Росії «картинку» для обґрунтування можливих актів агресії РФ проти України», - наголосили у відомстві.

В СБУ додали, що координаційна група Антитерористичного центру відслідковує можливі спроби радикальних угруповань зловживати правом громадян на проведення масових заходів, метою яких є провокування заворушень та інших дій антигромадської спрямованості.

«КГ АТЦ реагує на факти здійснення будь-яких злочинів. Ми вживаємо відповідні заходи з їх припинення, проведення невідкладних слідчих дій та направлення матеріалів за підслідністю», - заявили в СБУ.

​Україна в очікуванні нового «нового обличчя»: Чи може Притула посісти на Банковій місце Зеленського? Соціолог досліджує феномен

неділя, 24 жовтень 2021, 9:20

Наразі шоумен та волонтер Сергій Притула, який нещодавно заявив про створення власної політичної сили, не має перспектив такого карколомного політичного успіху, який отримав у 2019 році чинний президент України. Про це в інтерв'ю «Главкому» розповів ке...

Загинув маршал і ще десятки провідних фахівців: Найбільша катастрофа ракетної техніки СРСР, що перебувала під грифом "совершенно секретно" десятки років

неділя, 24 жовтень 2021, 8:55

Трагедія сталася через поспіх і наплювательське ставлення до техніки безпеки, що було типовим навіть в найбільш передових галузях СРСР, а тепер і його головного спадкоємця. В Казахстані 24 жовтня 1960-го на космічному майданчику космодрому "Байконур" в...