Хіти тижня. "В Донецке уже открыто работает оккупационное правительство", - Казанський

Новий "глава уряду" "ДНР" - російський громадянин, колишній віце-губернатор Іркутської області.

"Еще немного про "гражданскую войну". Был в "ДНР" "премьер-министр" Ананченко. А теперь тихо исчез. Просто без всяких объяснений пишут, что и.о. премьера уже Владимир Пашков", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ахаха, ну правильно, зачем холопам в "народной республике" что-то пояснять. Все равно все понимают, что нет на самом деле никакого "премьер-министра", а есть только смоляное чучелко. Сегодня одно, завтра другое. И не важно, как его зовут.

Впрочем, одна деталь все-таки важна. Владимир Пашков - гражданин России. Уроженец города Братска. До 2015 года он работал вице-губернатором Иркутской области.

Так что теперь в Донецке уже открыто работает настоящее оккупационное правительство".

Мав російську медаль та військовий квиток: У Києві спіймали учасника "самооборони Криму" (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 20:16

Під час обшуків за місцем проживання та роботи фігуранта правоохоронці виявили докази протиправної діяльності. "За попередніми даними слідства, у 2014 році фігурант приєднався до угруповання так званої "Самооборони Криму". Перебуваючи зі зброєю на блок...

"Ядерний гриб" піднявся над Бейрутом: У порту столиці Лівану прогриміли два потужні вибухи, пошкоджено десятки будівель, чимало жертв (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 20:09

За першими повідомленнями йдеться про вибух чи то судна, чи складу з піротехнікою. Можливо йдеться про нелегальний військовий вантаж, котрий маскувався під більш безпечний. Постраждало декілька дипломатичних місій, в тому числі Російської Федерації. У ...