Хіти тижня. В Кремлі нервово відреагували на візит Зеленського до Донбасу

Одіозного сенатора вивела з себе заява Президента України Зеленського про те, що іноземні інвестори будуть допомагати Україні відновлювати зруйнований російськими окупантами Донбас.

Олексій Пушков

З цієї нагоди Олексій Пушков різко прокоментував сказане Зеленським у своєму Twitter-акаунті, передають Патріоти України.

Пушков цинічно заявив, що влада України повинна при собі залишити "міражі "інвестицій" і зробити те, що нібито чекає від них весь донбаський народ. Пушков вважає, що Зеленський дає порожні обіцянки і заявив, що поки на Донбасі йде війна, ніхто в нього не буде вкладати ні копійки. "Для початку припинити обстріли Донбасу", - зазначив цинічно російський сенатор.

У Ростовській області "чекісти" Путіна затримали високопоставленого українського агента - росЗМІ

середа, 20 листопад 2019, 20:46

Йдеться про силову операцію проти офіцера бригади ППО Південного військового округу РФ. На чоловіка навалилося з десяток "чекістів" у масках. ФСБ затримала в місті Аксай Ростовської області військовослужбовця за підозрою в зборі секретної інформації дл...

Шуфрич рулить: Комітет Верховної Ради з питань свободи слова офіційно зажадав від СБУ "розібратися" зі "злочинним Миротворцем"

середа, 20 листопад 2019, 20:28

Парламентський комітет з питань свободи слова звернувся в СБУ з проханням перевірити діяльність бази даних сайту «Миротворець», якому влітку цього року виповнилося п'ять років. Лист на ім'я голови відомства Івана Баканова підписав глава комітету, народ...