Хіти тижня. В Кремлі нервово відреагували на візит Зеленського до Донбасу

Одіозного сенатора вивела з себе заява Президента України Зеленського про те, що іноземні інвестори будуть допомагати Україні відновлювати зруйнований російськими окупантами Донбас.

Олексій Пушков

З цієї нагоди Олексій Пушков різко прокоментував сказане Зеленським у своєму Twitter-акаунті, передають Патріоти України.

Пушков цинічно заявив, що влада України повинна при собі залишити "міражі "інвестицій" і зробити те, що нібито чекає від них весь донбаський народ. Пушков вважає, що Зеленський дає порожні обіцянки і заявив, що поки на Донбасі йде війна, ніхто в нього не буде вкладати ні копійки. "Для початку припинити обстріли Донбасу", - зазначив цинічно російський сенатор.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...