Одіозний терорист вважає, що Росія повинна заплатити жителям окупованого Донбасу за те, що сепаратисти відстоюють "геополітичні інтереси" Кремля.
Заяву відомий найманець з Латвії Бенесс Айо на прізвисько "Чорний Ленін" зробив незабаром після того, як Путін видав указ про спрощену видачу паспортів РФ жителям "ДНР/ЛНР", - передають Патріоти України.
Затятий сепаратист, який живе нині в Донецьку, вважає, що Росія зобов'язана піклуватися про своїх "співвітчизників" з ОРДЛО незалежно від того, де вони живуть. І мати російське громадянство, заявив терорист, для цього необов'язково. "И выплачивать им достойные пенсии и пособия", - підкреслив бойовик.
"Чорний Ленін" вважає також, що РФ зобов'язана в терміновому порядку модернізувати дихаючі на ладан заводи і організувати збут висококласної продукції на окупованому Донбасі.
"Россия должна компенсировать жителям "ДНР" и "ЛНР" ту кровь, которую мы пролили и продолжаем проливать в том числе в геополитических интересах России, защищая ее брюхо в качестве вооруженного санитарного кордона от акул мирового империализма", - зажадав терорист.
Президент США Дональд Трамп чітко визнає, що Володимир Путін не мав права розпочинати повномасштабне вторгнення в Україну, і Вашингтон намагатиметься це припинити. Водночас Трамп не виключає можливості співпраці з Росією в окремих сферах, де інтереси м...
Україна повернула з російського полону 157 військових та цивільних громадян під час 71 обміну з РФ. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у четвер, 5 лютого.
. "З російської неволі визволено 150 військо...