Хіти тижня. В оточенні Зеленського намічається ще одна гучна відставка, - ЗМІ

Андрій Богдан напередодні відставки намагався заручитися підтримкою двох своїх заступників - Сергія Трофимова і Кирила Тимошенко, але це не допомогло.

Кирило Тимошенко. Фото: РБК.

В оточенні президента України Володимира Зеленського можлива ще одна відставка - після заміни голови Офісу президента (ОПУ) під загрозою звільнення перебуває один з його заступників Кирило Тимошенко. Про це журналістам розповіло інформоване джерело, передають Патріоти України.

За його словами, Андрій Богдан напередодні відставки намагався заручитися підтримкою двох своїх заступників - Сергія Трофимова і Кирила Тимошенко, але це не допомогло.

"У Тимошенка самого зараз великі неприємності, і він цілком може бути звільнений найближчим часом. Зараз йому підшукують заміну, але з кадрами у Зеленського - проблеми", - заявив співрозмовник.

Джерела видання також розповіли, що Богдан, незважаючи на дружні відносини з Володимиром Зеленським, регулярно влаштовував скандали.

Джерело: Апостроф

"Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

вівторок, 20 жовтень 2020, 15:15

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...

"Самостійно і для себе": Україна починає будувати дві державні військово-морські бази, - Зеленський

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:59

В Україні починається будівництво двох державних військово-морських баз для захисту чорноморського регіону. Про це 20 жовтня заявив президент Володимир Зеленський під час виступу зі щорічним зверненням до українців з трибуни Верховної Ради. Його трансл...