Хіти тижня. В оточенні Зеленського намічається ще одна гучна відставка, - ЗМІ

Андрій Богдан напередодні відставки намагався заручитися підтримкою двох своїх заступників - Сергія Трофимова і Кирила Тимошенко, але це не допомогло.

Кирило Тимошенко. Фото: РБК.

В оточенні президента України Володимира Зеленського можлива ще одна відставка - після заміни голови Офісу президента (ОПУ) під загрозою звільнення перебуває один з його заступників Кирило Тимошенко. Про це журналістам розповіло інформоване джерело, передають Патріоти України.

За його словами, Андрій Богдан напередодні відставки намагався заручитися підтримкою двох своїх заступників - Сергія Трофимова і Кирила Тимошенко, але це не допомогло.

"У Тимошенка самого зараз великі неприємності, і він цілком може бути звільнений найближчим часом. Зараз йому підшукують заміну, але з кадрами у Зеленського - проблеми", - заявив співрозмовник.

Джерела видання також розповіли, що Богдан, незважаючи на дружні відносини з Володимиром Зеленським, регулярно влаштовував скандали.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Зеленський особисто давав згоду на "консультативну раду" з терористами "Л/ДНР", - Бабін

понеділок, 30 березень 2020, 10:30

За словами експерта, це рішення "було попередньо обговорено та схвалено у "нормандському форматі". Рішення від 11 березня 2020 року про перспективу утворення «консультативної ради» з терористичними організаціями «ДНР»-»ЛНР» насправді не було ініціативо...

Хіти тижня. Найнеобхідніше під час карантину? Кабмін купує 140 штук сувенірного "Скіфського золота" за 199 тис. грн і запонки за 43 тис. грн

понеділок, 30 березень 2020, 10:00

Презентації Гончарука порівняно з цим просто "квіточки"... Під час кризи, що насувається на Україну, Кабінет Міністрів України купує 140 штук сувенірних наборів "Скіфське золото" за 199 тис. грн. Про це на сторінці в фейсбуці пише Іван Лахтіонов, проє...