Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

Екс-командир батальйону НЗФ «ДНР» «Восток» Олександр Ходаковський заявив, що Росія в короткі терміни нібито здатна захопити всю територію України і взяти її під свій контроль. Про це він повідомив в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ, передають Патріоти України.
Ходаковський припустив, що така військова кампанія буде швидкоплинною і триватиме не більше одного місяця. Він підкреслив: «Эта война будет иметь не затяжной характер — не четыре года, не пять лет. Будет достаточно скоротечной… Думаю, что в течение месяца — от того момента, как первый российский солдат перешагнет границу Украины до завершения подавления очагов бессистемного сопротивления. И это так я беру — слишком много и слишком долго…».

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание населения».

Естонія тимчасово закрила сухопутний кордон з Росією, названо причину

вівторок, 16 серпень 2022, 14:30

Естонія закрила сухопутний кордон з Росією. Однак рух призупинили тимчасово, і пов'язано це з демонтажем радянських пам'ятників, наприклад, танка Т-34, в місті Нарва. Відповідна інформація надійшла від росЗМІ з посиланням на очевидців, передають Патріо...

Бурунді, Уганда та інші: Шойгу похвалився дружніми для РФ державами і став посміховиськом (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 14:26

Міністра оборони Росії Сергія Шойгу підняли на сміх після його промови про дружні для РФ країни. До списку потрапили Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія та Південно-Африканська Республіка, передають Патріоти Украї...