Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

Екс-командир батальйону НЗФ «ДНР» «Восток» Олександр Ходаковський заявив, що Росія в короткі терміни нібито здатна захопити всю територію України і взяти її під свій контроль. Про це він повідомив в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ, передають Патріоти України.
Ходаковський припустив, що така військова кампанія буде швидкоплинною і триватиме не більше одного місяця. Він підкреслив: «Эта война будет иметь не затяжной характер — не четыре года, не пять лет. Будет достаточно скоротечной… Думаю, что в течение месяца — от того момента, как первый российский солдат перешагнет границу Украины до завершения подавления очагов бессистемного сопротивления. И это так я беру — слишком много и слишком долго…».

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание населения».

"Це було стрімко, запідозрили отруєння": ЗМІ дізнались, як розвивалась хвороба Кадирова

середа, 27 вересень 2023, 10:50

Хвороба опального лідера Чечні Рамзана Кадирова почалася у травні 2020 року. Тоді він загримів у московську клініку з коронавірусом. Вже під час лікування йому довелося робити гемодіаліз, оскільки хвороба "вдарила" по нирках. Після виписки у Кадирова з...

Всіх "у розхід": Росія підтягнула на фронт нову армію, - британська розвідка

середа, 27 вересень 2023, 10:30

У середині вересня Росія вперше задіяла на фронті частини своєї нової 25-ї загальновійськової армії. Переміщення цих підрозділів в Україну розпочалося з кінця серпня 2023 року. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter з посилання...