Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

Екс-командир батальйону НЗФ «ДНР» «Восток» Олександр Ходаковський заявив, що Росія в короткі терміни нібито здатна захопити всю територію України і взяти її під свій контроль. Про це він повідомив в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ, передають Патріоти України.
Ходаковський припустив, що така військова кампанія буде швидкоплинною і триватиме не більше одного місяця. Він підкреслив: «Эта война будет иметь не затяжной характер — не четыре года, не пять лет. Будет достаточно скоротечной… Думаю, что в течение месяца — от того момента, как первый российский солдат перешагнет границу Украины до завершения подавления очагов бессистемного сопротивления. И это так я беру — слишком много и слишком долго…».

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание населения».

"Раньше у меня было много друзей в ЧВК": Втікач Царьов розповів дуже повчальну для російських найманців історію

неділя, 5 грудень 2021, 0:00

"Тут колишній депутат-риг Олежка Царьов видав феєричний допис. З глибокими висновками. Просто проаналізуємо написане неупереджено", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продо...

"Це вже ультиматум": Цаплієнко впевнений, що Кремль навмисне "злив" план вторгнення в Україну

субота, 4 грудень 2021, 22:45

Стаття Bild із детальним планом вторгнення військ РФ в Україну – це ультиматум Кремля Заходу. Таку думку у своєму блозі у Facebook висловив відомий український журналіст, військкор Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Ось це вже ультиматум. К...