Хіти тижня. В Україні різко відреагували на повернення Росії в ПАРЄ: ''Помножили на нуль'', - Заліщук (відео)

Глави МЗС країн-учасниць Ради Європи перекреслили п'ятирічну роботу з протидії Росії своєю заявою про необхідність допустити РФ до виборів генсека Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Таку думку висловила в ефірі ObozTV народний депутат України від БПП Світлана Заліщук, передають Патріоти України. За її словами, ПАРЄ "робить крок назад".

Депутат уточнила, що поки повернення всіх повноважень російської делегації не проголосовано Парламентською асамблеєю, вони не можуть повернутися.

При цьому Заліщук допустила позитивне для Кремля голосування в ПАРЄ, яке можна очікувати вже в червні. "Це цілком можливо, ми бачимо, що більшість міністрів у Раді Європи проголосували за цей механізм", – заявила нардеп.

Заліщук назвала рішення глав МЗС країн-членів Ради Європи "величезним кроком назад з точки зору міжнародної коаліції для протидії російській агресії".

Депутат нагадала, що в ПАРЄ було схвалено близько 20 резолюцій щодо Росії, "де була чітка прив'язка до Мінських угод". "І сьогоднішня позиція, що Мінські угоди не мають нічого спільного з резолюціями в ПАРЄ, є абсолютним абсурдом... Була позиція Міністерства закордонних справ. Міністр зазначає, що німці, голландці, французи, які підтримують такі зміни в Раді Європи, голосували за ці резолюції. Сотні їхніх депутатів, які є учасниками Парламентської асамблеї, проголосували за ці резолюції, а сьогодні їм міністри кажуть – всі ці 20 документів більше не мають жодного значення. Помножили на нуль п'ятирічну роботу ПАРЄ", – обурилась вона.

"Какая разница?!": Зеленський почав нагороджувати за заслуги духовних князів Московської церкви

неділя, 27 вересень 2020, 18:48

Заслугами зокрема митрополита митрополита Мукачівського і Ужгородського перед державою Зеленський чомусь вважає розбудову московської єпархії Закарпаття. Яка користь від цього українській державності, в указі Банкової не уточнюється. Президент України ...

Звинувачення у тотальному продажу місць на виборах: У “Слузі народу” відреагували на заяву та вихід х партії нардепа Галушка. Відомий "правдоруб" Дубинський каже про ворожий заколот

неділя, 27 вересень 2020, 18:32

Втручання у справу "румунськопідданого" говорить само за себе і натякає на можливих зацікавлених осіб, якщо звинувачення мають під собою грунт. У політичній партії “Слуга народу” відреагували на заяви депутата Миколи Галушка про те, що місця в списки н...