Хіти тижня. "Важные новости о Рашагейт", - Олег Пономар

"Вторник. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"...

Рашагейт:

Министерство юстиции Соединенных Штатов согласилось передать Конгрессу основополагающие доказательства, собранные спецпрокурором Мюллером в ходе расследования вмешательства России в выборы президента США в 2016 году.

Также члены юридического комитета Палаты представителей намерены сегодня проголосовать за резолюцию, которая позволит через федеральный суд добиваться от генпрокурора США Уильяма Барра и бывшего ведущего юрисконсульта Белого дома Дона Макгана выполнения требований Конгресса."

Хіти тижня. Зеленський терміново звернувся до українців через відкриття ринку землі (відео)

середа, 13 листопад 2019, 4:00

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на сьогодні українці не є повноцінними власниками своєї землі, як це записано в Конституції, передають Патріоти України. Причина в тому, що держава не дала їм можливості володіти нею. "Держава не створ...

Хіти тижня. У Києві влаштували обшуки у знаменитій ветеранській піцерії: Засновник записав відеозвернення

середа, 13 листопад 2019, 2:00

Йдеться про ресторан на вул. Софіївська, 8. Правоохоронці у вівторок, 5 листопада, провели обшуки в піцерії Pizza Veterano в Києві, яку заснували ветерани війни на Донбасі. Про це повідомив засновник закладу Леонід Остальцев на своїй сторінці у Faceboo...