Хіти тижня. "Важные новости о Рашагейт", - Олег Пономар

"Вторник. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"...

Рашагейт:

Министерство юстиции Соединенных Штатов согласилось передать Конгрессу основополагающие доказательства, собранные спецпрокурором Мюллером в ходе расследования вмешательства России в выборы президента США в 2016 году.

Также члены юридического комитета Палаты представителей намерены сегодня проголосовать за резолюцию, которая позволит через федеральный суд добиваться от генпрокурора США Уильяма Барра и бывшего ведущего юрисконсульта Белого дома Дона Макгана выполнения требований Конгресса."

Кабмін Гончарука - все?: Президент скликає позачергове засідання ВР

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:48

На вимогу президента Володимира Зеленського Верховна Рада збереться о 16 годині 4 березня, передають Патріоти України. "Відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України від 28 лютого 2020 року, засідання скликається у зв'язку з вимогою президе...

Хіти тижня. Путін догрався: Туреччина зробила подарунок недоімперії на "День защитника Отечества", перекидаючи нові та нові війська до Сирії (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:30

Ні Башар Асад, ні Тегеран, ні Москва не можуть виставити співставний з турецькою армією контингент в регіоні. Для цього потрібні сотні тисяч бійців, перекидання котрих для РФ та Ірану на такі відстані вкрай проблематичне. "Боротьба дається нам непросто...