Діяльність росіян суперечила Віденській конвенції про дипломатичні відносини.

Влада Словаччини вислала з країни трьох російських дипломатів. Про це сьогодні, 10 серпня, заявив офіційний представник словацької дипломатії Юрай Томага, передають Патріоти України.
«Я не можу назвати імена співробітників російської дипломатичної місії, але в той же час підтверджую, що прийнято рішення про висилку трьох співробітників посольства Російської Федерації в Словаччині», - сказав він.
За його словами, діяльність росіян суперечила Віденській конвенції про дипломатичні відносини, зазначає Братиславський телеканал Markiza. «Крім того, видані візи були неправильно використані в Генеральному консульстві Словаччини в Санкт-Петербурзі. В результаті було скоєно серйозний злочин на території іншої держави-члена НАТО і ЄС. Підкреслю, ми зацікавлені в розвитку двосторонніх відносин з Росією. Однак діяльність російських дипломатів в Словаччині повинна відповідати Віденській конвенції про дипломатичні відносини», - додав Томага.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України.
. Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...