Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично".

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Стрєлков розповів, що вчора біля комплексу колишнього донецького м'ясокомбінату загорілися склади з БК 100-ї бригади. Про це він написав у своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України.

«Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до кого смогли дотянуться», — заявив Стрєлков.

За оцінками джерела Стрєлкова, спрацювали «на подив чітко і грамотно». Незважаючи на неділю, більшість водіїв машин були швидко зібрані і зуміли швидко вивезти весь БК, за винятком дрібниці, пише екс-командир НЗФ. «Технику всю сохранили, здания выгорели. Благодаря этому взрывов не было, жертв избежали. Полностью выгорели 3 и 4 этаж, по большей части — и ниже», - написав він.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...