Хіти тижня. "Великі країни ... втомились від санкцій проти РФ": У США закликали визнати анексію українського Криму Росією

Автор акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн.

Американський журнал The National Interest закликав США переглянути свою позицію щодо анексії Криму і визнати півострів російським. Статтю з такими висловлюваннями написав професор Лайл Голдстайн, передають Патріоти України.

За його словами, існує якась "історична спільність" Криму й Росії. Тут він акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн.

Крім того, він нагадує, що протягом усього пострадянського періоду у Росії була в Криму велика військово-морська база. Саме тому, пише Голдстайн, Москва завжди розглядала територію як ключову галузь національного інтересу.

Водночас автор стверджує, що безліч великих європейських країн "давно втомилися" від економічних санкцій, введених проти Росії через Крим. І це нібито є ще одним поштовхом до визнання анексії.

Хіти тижня. "Зеленский "пришел на один срок", а напорол на все будущие поколения", - Кудренко

вівторок, 21 січень 2020, 17:00

"Одно из заблуждений, а если точнее - ложных заявлений тех, кто пришел во власть на волне "хайпа" (они это слово любят) - то, что предыдущая власть "ничего не делала". В частности, Европа сама нам помогала, а не МЫ этого добивались", - пише у своєму бл...

"Ми маємо справу з олігархічним реваншем. Їх мета - примирення з Росією", - Портников

вівторок, 21 січень 2020, 16:59

"Скандал навколо нового призначення у Державному бюро розслідувань виглядає сюрпризом або прикрою помилкою тільки на перший погляд. Таких скандалів і таких сюрпризів буде ще чимало", - пише у своєму блозі Віталій Портников, передають Патріоти України, ...