Хіти тижня. "Ветерани верхівки": Російський політолог назвав можливих наступників Путіна

Новим президентом має бути чиновник класу А, у якого є досвід керівництва регіоном або великою держкорпорацією, яка перевищує 100 тис. осіб.

Путін таки планує відхід від влади? Ілюстрація: скріншот з відео.

Якщо російський президент Володимир Путін вирішить не брати участі на наступних виборах 2024-го року і вибере собі наступника, то в цьому списку буде 6-7 осіб. Усі вони — ветерани верхівки. Через анексію Криму та "війну" із Заходом, Путін не буде ризикувати становищем країни і передавати владу неперевіреними людям. Про це сказав в інтерв'ю російський політолог Олександр Морозов, передають Патріоти України.

"Це може бути Сергій Собянін, Сергій Кириєнко, Сергій Шойгу, Олексій Кудрін, Сергій Чемізов або Дмитро Медведєв. У кожного з них є великі "але", аби опинитися на цій посаді. Така людина повинна бути обираємою, не мати негативного рейтингу, виступати модератором між путінською верхівкою і здатною командувати країною з ядерною зброєю", — припустив політолог.

За його словами, це має бути чиновник класу А, у якого є досвід керівництва регіоном або великою держкорпорацією, яка перевищує 100 тис. осіб. "Крім цього, він повинен розуміти спецслужби й армію, добре розбиратися в економічному чиннику путінізму. Навіть на короткий період Путін не може передавати владу людині, яка не розуміє роботи економічних комунікацій у путінській бандитській державі. Але питання про наступника постане ближче до 2022 року. Зараз його рано обговорювати", — підсумував Морозов.

Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. "Гра престолів" тільки починається", - Портников

четвер, 9 липень 2020, 13:00

Кожна помилка президента воюючої, однієї з найбідніших і суперечливіших країн європейського сходу, яка залежить від іноземних кредитів і є ареною олігархічних сутичок - це кров, смерть і сльози. Про це 20 травня 2019 року у своєму блозі пише журналіст ...

"Обнимаю. До встречи": На плівках Деркача з'явився діалог нібито Порошенка і Путіна (аудіо)

четвер, 9 липень 2020, 12:59

На записі людина із голосом, схожим на голос Порошенка, провела чемну розмову з людиною із голосом, схожим на голос Путіна. Записи продемонстрували в четвер, 9 липня, в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" в ході онлайн-конференції ...