Хіти тижня. Ветерани "Запорізької народної республіки" піднімають голову: Нацполіція відреагувала на наміри проросійських козаків з Мелітополя взяти під контроль вулиці міста

У Мелітополі відкрили канцелярію Мелітопольського куреня війська Запорізького низового. Лідер організації Олександр Панченко є у базі “Миротворця”. Козаки заявили, що готують формування, яке в якості народної поліції буде стежити за охороною порядку.

Представники Мелітопольського куреня "Запорізького війська низового" наразі не мають права патрулювати або охороняти громадський порядок. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. У відомстві пояснили, що для цього потрібна спеціальна реєстрація, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Тільки після неї громадські формування можуть залучатися до охорони громадського порядку. При цьому здійснювати таку діяльність вони мають виключно за участю поліції.

"Наразі це громадське формування відповідно до законодавства не зареєстроване. Тільки після реєстрації можливе обговорення співпраці з правоохоронними органами. Діяльність таких формувань здійснюється тільки з залученням співробітників поліції", – уточнили в поліції.

Як повідомлялося раніше, у Мелітополі пройшла церемонія відкриття так званої канцелярії Мелітопольського куреня «Запорізького війська низового». У церемонії відкриття брали участь настоятель храму Георгія Побідоносця (РПЦ в Україні) батько Максим, а також верховний отаман «Запорізького війська низового» Олександр Панченко.

За трупами прислали вертоліт: Росія несе важкі втрати на території Сирії

п’ятниця, 7 серпень 2020, 22:05

​На території Сирійської Арабської Республіки тривають важкі бойові дії. Війна йде між турками і повстанцями з одного боку, і асадитами і російськими найманцями з іншого. Сьогодні стало відомо, що турки і повстанці спільними зусиллями змогли відбити че...

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...