
30 жовтня Данія дала дозвіл на прокладку труб в своїй економічній зоні кремлівському газопроводу "Північний потік-2". Данська влада роздумували з цього приводу 3 роки і відхилили кілька заявок росіян.
Пропагандисти РФ прийшли в скажений захват через те, що було усунуто останню перешкоду для будівництва "ПП-2". Однак все не так райдужно - Кремль вже програв газову війну.
В Die Welt відзначили, що РФ не встигає добудувати свій газопровід до закінчення терміну транзитного контракту з Україною (до 31 грудня 2019 року). Газпрому доведеться укладати новий і погоджуватися на умови Києва. "Не уклавши додаткового договору, "Газпром" не зможе виконати свої зобов'язання з постачання газу перед західноєвропейськими клієнтами. Тому російський концерн доклав усіх зусиль, щоб до кінця року отримати в своє розпорядження альтернативний маршрут для "Північного потоку-2". Але в цьому "Газпром" зазнав невдачі". - констатували німецькі журналісти.
Вони нагадали про підготовку США до введення жорстких санкцій проти російського газопроводу. Це стане ще одним важким ударом для російського проекту.
Варто відзначити, що РФ вклала в "Північний потік-2", покликаний позбавити Україну транзиту, понад 11 мільярдів доларів. Тепер даний проект виявився фактично марним. Підкосила його і директива США, обмеживши потужності ще недобудованому газопроводу.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....