Хіти тижня. "Від дозволу Данії по "Північному потоку-2" виграли Україна та США", - Die Welt

Данія після 3 років роздумів дала "зелене світло" російському газопроводу "Північний потік-2". Пропагандисти РФ намагаються піднести цю подію як перемогу, проте все не так райдужно.

Чому росіянам не варто радіти через згоду Данії на будівництво "ПП-2", розповіло впливове німецьке видання Die Welt, передають Патріоти України.

30 жовтня Данія дала дозвіл на прокладку труб в своїй економічній зоні кремлівському газопроводу "Північний потік-2". Данська влада роздумували з цього приводу 3 роки і відхилили кілька заявок росіян.

Пропагандисти РФ прийшли в скажений захват через те, що було усунуто останню перешкоду для будівництва "ПП-2". Однак все не так райдужно - Кремль вже програв газову війну.

В Die Welt відзначили, що РФ не встигає добудувати свій газопровід до закінчення терміну транзитного контракту з Україною (до 31 грудня 2019 року). Газпрому доведеться укладати новий і погоджуватися на умови Києва. "Не уклавши додаткового договору, "Газпром" не зможе виконати свої зобов'язання з постачання газу перед західноєвропейськими клієнтами. Тому російський концерн доклав усіх зусиль, щоб до кінця року отримати в своє розпорядження альтернативний маршрут для "Північного потоку-2". Але в цьому "Газпром" зазнав невдачі". - констатували німецькі журналісти.

Вони нагадали про підготовку США до введення жорстких санкцій проти російського газопроводу. Це стане ще одним важким ударом для російського проекту.

Варто відзначити, що РФ вклала в "Північний потік-2", покликаний позбавити Україну транзиту, понад 11 мільярдів доларів. Тепер даний проект виявився фактично марним. Підкосила його і директива США, обмеживши потужності ще недобудованому газопроводу.

Хіти тижня. "Українського законодавства недостатньо": Ватажок терористів Донбасу поставив Україні ультиматум

п’ятниця, 21 лютий 2020, 11:00

Пушилін поставив ряд умов України, без виконання яких, запевняє він, проведення місцевих виборів на окупованому Донбасі неможливо. Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін поставив ультиматуми Києву з приводу проведення місцевих виборів в підконтрольних ...

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...