
У суботу, 24 квітня, у віці 43 років помер лідер сербського відділення російського прокремлівського мотоклубу "Нічні вовки" Саша Савич – у нього стався обширний інфаркт. Про це повідомив глава мотоклубу Олександр Залдостанов (Хірург) на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
Зазначається, що Савич був нагороджений російською медаллю "За повернення Криму" – нею нагороджували після 2014 року тих, хто посприяв анексії півострова Росією. "Усе твоє життя – це битва за рідну Сербію, за ненаглядну і улюблену тобою Росію. І це твоє ставлення до Нічних вовків, до руського світу робили наші долі нерозлучні. Над нами було одне небо, одна і та ж блакить, а в ній витає загальний дух братерської любові, віри, духовної, а може навіть і фізичної перемоги над супостатом", – написав Залдостанов.
Що відомо про Сашу Савича





Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...