Хіти тижня. "Відкрилися очі на те, як це": "Слуги народу" переночували в землянках на Донбасі (відео)

"Слуги" записали великий перелік того, що потрібно військовослужбовцям, а також системних змін, які необхідно робити в армії.

Депутати від "Слуги народу", які 21 жовтня вирушили з поїздкою на Донбас, ночували там у землянках і бункерах. В результаті деякі зізналися, мовляв, у них "відкрилися очі" на те, що відбувається там. Подробицями про першу добу перебування на передовій поділився глава фракції СН Давид Арахамія. Він записав відео, яке опублікував канал PavlovskyNews, передають Патріоти України.

Так, за словами "слуги", спочатку їм було поставлено завдання, щоб не було ніяких привілеїв і нардепи могли відчути повноту тих атмосфери і реалій, з якими стикаються військові на лінії фронту.

Крім цього, він зазначив, що також депутати побували на позиціях української армії там, де це дозволено, вечеряли разом із бійцями. "Загальне враження: звичайно, багатьом відкрилися очі на те, як це відбувається. Ми обговорювали зокрема і мирні ініціативи. Різна реакція у військових і місцевих жителів", – зізнався нардеп.

Він зазначив, що в результаті "слуги" записали великий перелік того, що потрібно військовослужбовцям, а також системних змін, які необхідно робити в армії. Після поїздки все почуте нардепи планують звести в один документ і вже на комітеті нацбезпеки і оборони в Раді будуть реалізовувати це "у вигляді конкретних законодавчих ініціатив".

Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...