Хіти тижня. Відомий радянський дисидент озвучив тривожний прогноз щодо переговорів України з Росією

Україна і Росія не прийдуть до компромісного рішення на переговорах щодо Донбасу через нерівні сил.

Йосип Зісельс

Про це розповів радянський дисидент, голова Асоціації єврейських громадських організацій та громад України Йосип Зісельс, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Він висловив свою думку про можливість переговорів України з країною-агресором щодо повернення окупованих російськими бойовиками територій Донецької та Луганської областей. "Тут напрошується аналогія з байкою Крилова, що як, друзі, ви не сідайте, а в музиканти не годитесь. Сили надто нерівні. Розмовляти на рівних, тобто будувати якісь компромісні рішення можна, коли у вас однакові умови в переговорах. Росія вважає себе набагато сильнішою, що вона може реалізувати будь-який сценарій, і вона не зважає на те, що хоче Україна. Тобто, якщо ми хочемо помиритися з Росією, це можна зробити тільки на умовах капітуляції, я в цьому переконаний. Чи хочемо ми цього? Я не хочу", - заявив Зісельс.

За його словами, перемогти військовим шляхом Україна не може, оскільки не має достатньо сил. "Хоча Афганістан переміг Радянський Союз, але з величезними жертвами, і це зовсім інша історія. На мій погляд, потрібно слідувати тій же тактиці, яку вибрав президент Порошенко проти Росії - максимально зміцнювати армію, незважаючи на всі проблеми і корупцію. Тому що нам потрібно вирівнювати військову силу, нам потрібно вирівнювати дипломатичні сили, які також у нас поки слабкіші, ніж в Росії. Нам потрібно продовжувати те, що робив Порошенко - створювати і зміцнювати коаліцію на Заході проти Росії, оскільки самостійно ми перемогти не можемо", - зазначив радянський дисидент.

Також Йосип Зісельс наголосив, що Україна може перемогти разом з ЄС і НАТО, куди прагне країна.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

"Інформаційна сфера України де-факто здається росіянам", - фракція "ЄС" про кодування українських каналів

середа, 19 лютий 2020, 21:16

Близько 10 мільйонів українців залишилися без українських телеканалів. Фракція "Європейська Солідарність" стурбована ситуацією, що склалася з кодуванням українських телевізійних каналів, які здійснюють супутникове мовлення. Близько 10 млн українців зал...