
Командувач Об’єднаними силами Олександр Сірський у день своєї відставки та одночасно підвищення запевнив, що українські військові більше ніколи не дозволять бойовикам ступати по звільненій землі на Донбасі. Про це йдеться в його зверненні з нагоди Дня визволення Мар’їнки від російських окупантів, зазначають Патріоти України.
«Шановні мешканці Мар’їнки! П’ять років тому, 5 серпня, завдяки успішним діям військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та місцевого населення було звільнено від збройних формувань Російської Федерації та її найманців місто Мар’їнка», – зазначає Сирський.
Генерал зазначив, що з тих пір жителі Мар’їнки можуть відчувати себе вільними громадянами України, а українська армія, яка стала більш боєздатною, більше не дозволить окупантам ступати по нашій землі.
“Вічна пам’ять українським воїнам і цивільним громадянам, загиблим під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході держави. Слава і честь захисникам, патріотам, волонтерам та усім, хто не шкодуючи зусиль боронить рідну землю”, – додав новий командувач Сухопутних військ ЗСУ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...