
Командувач Об’єднаними силами Олександр Сірський у день своєї відставки та одночасно підвищення запевнив, що українські військові більше ніколи не дозволять бойовикам ступати по звільненій землі на Донбасі. Про це йдеться в його зверненні з нагоди Дня визволення Мар’їнки від російських окупантів, зазначають Патріоти України.
«Шановні мешканці Мар’їнки! П’ять років тому, 5 серпня, завдяки успішним діям військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та місцевого населення було звільнено від збройних формувань Російської Федерації та її найманців місто Мар’їнка», – зазначає Сирський.
Генерал зазначив, що з тих пір жителі Мар’їнки можуть відчувати себе вільними громадянами України, а українська армія, яка стала більш боєздатною, більше не дозволить окупантам ступати по нашій землі.
“Вічна пам’ять українським воїнам і цивільним громадянам, загиблим під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході держави. Слава і честь захисникам, патріотам, волонтерам та усім, хто не шкодуючи зусиль боронить рідну землю”, – додав новий командувач Сухопутних військ ЗСУ.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...