Хіти тижня. Війна з Росією може закінчитися дуже швидко, але є одна умова: Командир Грузинського національного легіону розповів, що треба Україні

Російсько-український конфлікт може закінчитись дуже швидко, якщо Захід активізує свою допомогу Україні. Наша країна сьогодні має найкращі шанси на членство в НАТО, випереджаючи у цьому питанні Грузію. Таку думку висловив український та грузинський військовий, командир Грузинського національного легіону Мамука Мамулашвілі, передають Патріоти України.

"На мій погляд, нам потрібна активніша допомога західних партнерів. Я думаю, конфлікт може закінчитися дуже швидко", – сказав він (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця цієї новини). "Усе залежить від того, наскільки Україну підтримають країни НАТО, європейські країни", – додав військовий.

У цьому контексті він зауважив, що після зміни влади у Німеччині ця країна скоригувала зовнішню політику на користь України. "Сьогодні Німеччина більш активно почала підтримувати Україну. Вона трохи змінила свій курс щодо Росії, свою зовнішню політику", – сказав Мамулашвілі.

За його оцінками, нарощування російської військової присутності біля кордонів України зіграло на руку нашій країні та зробило більш відчутною перспективу членства в НАТО.

"Факт присутності російських військ на кордоні з Україною змусив західних політиків задуматися про те, щоб прийняти Україну до країн НАТО швидше. Те, що зараз відбувається, є досить позитивним для України. Звичайно ж, якщо не почнеться повномасштабна війна і Росія не зробить фатальну помилку насамперед для себе", – підкреслив він. "Я думаю, маленькими кроками, але все-таки Україна дуже швидко має увійти до складу НАТО. Сьогодні Україна у напрямку до НАТО випереджає Грузію", – підсумував військовий.

Джерело: Обозреватель

Росія вдарила ракетами по Дніпру, рятувальники шукають людей під завалами

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:58

Зранку в п'ятницю, 27 травня, російські окупанти вдарили трьома ракетами по Дніпру. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України. "Неспокійна ніч і неспокійний ранок. Маємо кілька "прильотів...

Облаштовують "третю лінію оборони": В ISW заявили, що окупанти готуються до тривалих операцій на півдні

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:44

Російські війська протягом останніх кількох днів продовжували постійне просування навколо Сєвєродонецька і, ймовірно, прагнуть повністю оточити район Сєвєродонецьк-Лисичанська найближчими днями. Російські війська в окупованих районах південної осі готу...