Хіти тижня. Війська Росії біля кордонів України і зброя для Києва: Канада готує удар по планах Москви - такого в Путіна не чекали

Росія продовжує стягувати війська до кордонів України. У зв'язку з цим Канада припускає можливість постачання зброї Києву. Безпека держави знаходиться під загрозою, тому країна потребує серйозної підтримки. Світ повинен зупинити посилення тиску Москви біля українських кордонів, НАТО у цій ситуації слід продемонструвати силу і рішучість. Про це заявила канадська міністерка закордонних справ Мелані Жолі, зазначають Патріоти України.

У інтерв'ю CTV News вона розповіла про те, що Канада не виключає можливості постачання зброї Україні в ситуації, коли Росія підвищує концентрацію своєї військової присутності біля українських кордонів. Світ повинен надати допомогу Києву у зв'язку із загрозою безпеці держави.

"Найважливіше зараз - співпрацювати з українцями щодо протистояння загрозам їх безпеці. Саме це ми і будемо робити. Моя колега Аніта Ананд, міністерка оборони, активно займається цим разом з союзниками. Безпека України - це безпека Європи, отже, це безпека світу і Канади", - зазначила Жолі.

Також вона додала, що наразі потрібно вжити заходів для зупинки посилення Росією своєї присутності біля кордонів України. Канада і Північноатлантичний альянс закликають Москву припинити ескалацію.

За її словами, найголовніше, щоб Москва зупинила нарощування військ біля українських кордонів. НАТО має продемонструвати рішучість.

"Ми разом з союзниками з НАТО закликаємо Росію припинити нарощування військ поблизу України. Враховуючи загрозу, яку наразі представляє Росія, у мене була в п'ятницю важлива зустріч з усіма міністрами закордонних справ НАТО, тому що Альянсу важливо продемонструвати силу, єдність і рішучість", - підкреслила очільниця МЗС Канада Мелані Жолі.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...