Хіти тижня. Військових перекидають на автобусах з написом "діти": Путін готується закрити Москву? (відео)

У мережі з'явилося резонансне відео, яке може свідчити про готовність Путіна до введення режиму надзвичайного стану в зв'язку з пандемією коронавіруса.

У кадрах, які опублікував в Twitter опозиційний політик Михайло Ходорковський, зафіксована колона з 200 шкільних екскурсійних автобусів, якими ... в Москву перевозять військових Росгвардії, передають Патріоти України.
Інша відео показує перекидання до столиці вже військової техніки (в кадрі звучить ненормативна лексика).
У коментарях автор відео зазначає, що ролики були зняті 26 березня на Київському шосе.

На доказ своєї версії про намір влади «закрутити гайки» Ходорковський опублікував фотокопію звернення Головного управління МВС по Москві про розробку плану протидії пандемії, що включає введення заборони на в'їзд і виїзд з міста всього автотранспорту, а також введення комендантської години.

Курсанти-льотчики здійснили перші польоти

понеділок, 1 червень 2020, 8:54

Курсанти-льотчики льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил виконали перший самостійний виліт на бойових літаках. Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил. На базі 299 бригади т...

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...