Хіти тижня. "Він просто хотів, щоб в Україні все змінилося": Мати Зеленського вважає, що Порошенко знищує її сина (відео)

Римма Зеленська запевняє, що Володимир – порядний і чесний хлопець, який не крав, а свої статки заробив своєю працею.

Римма Зеленська. Фото: скріншот з відео.

Шоумен Володимир Зеленський балотується в президенти тому, що «не може дивитися, як у нас люди живуть», а чинний президент його знищує. Про це в інтерв’ю заявила мати кандидата Римма Зеленська, передають Патріоти України.

За її словами, «поливають брудом» молодого політика в інтересах Петра Порошенка. Насправді ж, стверджує жінка, Володимир – порядний і чесний хлопець, який не крав, а свої статки заробив своєю працею.

“Скільки можна поливати брудом людину? … По цим всім каналам один тільки бруд ллють. Вигідно, я вважаю, Порошенку. Він же просто його знищує. Якась же повинна бути культура, я розумію, у людини все-таки. Хіба можна так поводитися? То у нього немає програми, то у нього немає людей в команді, то він “кремлівський”, – сказала вона.

Зеленська розповіла, що її син за освітою не артист, а юрист і найбільше хоче, щоб закінчилася війна.

“Ну невже його вважають таким дебілом, таким дурнем? … Як можна так людину знищувати. Йому не потрібні гроші, повірте. Тут, як президент, він буде отримувати менше, ніж він отримує (як шоумен). Він просто хотів, щоб в Україні все змінилося: щоб молодь не виїжджала, щоб молодь була на місцях. Воно йому не треба – гроші, він заможна людина, йому нічого не потрібно. Просто він не може дивитися, як у нас люди живуть. У нас пенсіонери отримують копійки. Корупція за корупцією. Понабивав всі кишені собі цими грошима і вивозить. Все, що діється це ж жах якийсь кошмар”, – додала вона.
Джерело: Громадське.ua

"Нехай Росія вибирає": У Зеленського прокоментували, як вони ставляться до Медведчука

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:30

За словами глави Адміністрації президента, ані Володимир Зеленський, ані він сам ніколи не спілкувалися та незнайомі взагалі із Віктором Медведчуком. Команда президента Володимира Зеленського виступає проти того, щоб Віктор Медведчук представляв Україн...

Хіти тижня. "Пора готуватися до наступу на Донбасі", - військовий експерт

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:10

"Армія повинна завжди готуватися до звільнення захоплених територій", - заявив журналіст Роман Цимбалюк і назвав військовий шлях звільнення окупованих територій України "найкращим". "Я думаю, при правильному державному підході протягом року можна приве...