Хіти тижня. Вірменія і Азербайджан обмінялися потужними ударами: У мережу потрапило відео кривавих нічних боїв

У ніч на вівторок, 29 вересня, Вірменія і Азербайджан обмінялися потужними ударами, бої йшли за Нагірний Карабах. Сторони опублікували кадри нічних боїв, але їхні заяви різняться, передають Патріоти України.

Міноборони Азербайджану заявило, що його військові знищили колону вірменської бронетехніки і артилерійську батарею, а також один танк, одну машину і близько 10 осіб, коли ті намагалися просунутися на Фізулі-Джебраїльському напрямку.

У свою чергу, Вірменія заявила, що їй вдалося відбити атаки противника, а на окремих ділянках контратакувати, завдавши значної шкоди.

Зараз у всьому Нагірному Карабасі не працює стільниковий зв'язок. Люди не можуть зателефонувати своїм близьким і сказати, де вони і що з ними.

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...

Наступ триває: Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:58

Легіонери "Свобода Росії" показали відео бою на території РФ. Відповідне відео бійці оприлюднили у Telegram, передають Патріоти України. "Фрагмент бою легіонерів із села Нова Таволжанка. Триває бій. Продовжуємо тримати вас у курсі. Росія буде вільною! ...