
Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одному з останніх відео. Момент зі знищеною станцією на відео:

Станція радіоелектронної боротьби «Репеллент» розроблена російським Науково-технічним центром радіоелектронної боротьби (рос. Научно-техническом центре радиоэлектронной борьбы).
Його призначення – подавлення роботи безпілотних літальних апаратів на відстані до 30 км. Монтується на шасі МАЗ чи КаМАЗ в залежності від побажання замовника.
Вірменія отримала ці станції в рамках кредитної угоди з Росією терміном 15 років на суму у 100 млн доларів підписаною в 2017-у році.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...