
Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одному з останніх відео. Момент зі знищеною станцією на відео:

Станція радіоелектронної боротьби «Репеллент» розроблена російським Науково-технічним центром радіоелектронної боротьби (рос. Научно-техническом центре радиоэлектронной борьбы).
Його призначення – подавлення роботи безпілотних літальних апаратів на відстані до 30 км. Монтується на шасі МАЗ чи КаМАЗ в залежності від побажання замовника.
Вірменія отримала ці станції в рамках кредитної угоди з Росією терміном 15 років на суму у 100 млн доларів підписаною в 2017-у році.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...