
Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одному з останніх відео. Момент зі знищеною станцією на відео:

Станція радіоелектронної боротьби «Репеллент» розроблена російським Науково-технічним центром радіоелектронної боротьби (рос. Научно-техническом центре радиоэлектронной борьбы).
Його призначення – подавлення роботи безпілотних літальних апаратів на відстані до 30 км. Монтується на шасі МАЗ чи КаМАЗ в залежності від побажання замовника.
Вірменія отримала ці станції в рамках кредитної угоди з Росією терміном 15 років на суму у 100 млн доларів підписаною в 2017-у році.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...