Хіти тижня. Вірмени вже майже програли: Армія Азербайджану повністю відрізала Карабах від Ірану

Черговий військовий успіх азербайджанської армії на південному фронті для Єревана може стати фіаско, так як закритий останній наземний коридор, звідки Вірменія могла отримувати матеріально-технічну підтримку.

Ільхам Алієв. Фото: Твіттер.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що його військові повністю перекрили кордон Нагірного Карабаху з Іраном після визволення населеного пункту Агбенд, повідомляють Патріоти України.

"З звільненням населеного пункту Агбенд був забезпечений повний контроль над державним кордоном Азербайджану і Ісламської Республіки Іран. Вітаю народи Азербайджану і Ірану з цієї нагоди. Хай живе переможна Азербайджанська армія!" - написав глава Азербайджану.

Крім цього, сьогодні під контроль Баку перейшов ще 21 населений пункт. Черговий військовий успіх азербайджанської армії на південному фронті для Єревана може стати фіаско, так як закритий останній наземний коридор, звідки Вірменія могла отримувати матеріально-технічну підтримку.

Варто зазначити, Іран побоюється, що військові дії з неспокійного Карабаху можуть перекинутися на іранське суспільство. Справа в тому, що в країні живуть понад 15 мільйонів азербайджанців (населення всього Азербайджану менше 10 мільйонів чоловік - ред.), чиї сепаратистські настрої дуже сильні. Після отримання Азербайджаном незалежності в 90-х роках Тегеран став побоюватися впливу Баку на нацменшини в Ірані. Також Іран намагається зберегти нейтралітет, щоб не погіршити відносини з Росією і Туреччиною, що підтримують різні сторони конфлікту в Карабаху.

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. . Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вж...

Хіти тижня. Треба бути повним ідіотом: Відомий волонтер різко звернулася до Зеленського через Донбас (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 12:00

Відома волонтер Маруся Звіробій звернулася до президента України Володимира Зеленського і попередила, що ворог його знову обдурить. Про це вона заявила в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів", передають Патріоти України 1 листопада 2019 року. Волонтер...