Хіти тижня. Влаштували "гру в хованки": Оточення Зеленського спіймали на таємних зустрічах з олігархами і бізнесменами (відео)

Найближче оточення президента України Володимира Зеленського таємно зустрічається з великими бізнесменами та олігархами. Про цілі візитів журналістам відповідати відмовляються. Як пише журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач у своєму Facebook, президент ще в травні цього року обіцяв зустрічі з підприємцями проводити прозоро, передають Патріоти України.

"При моєму президентстві відносини з підприємцями будуть прозорими. Більше ніяких кулуарних переговорів, нічних візитів в АП і прихованих від суспільства домовленостей", - цитує обіцянку Зеленського Ткач.
Правда, в недавньому розслідуванні журналіст прямо ставить питання найближчим соратникам президента, чому вони таємно зустрічаються з великим бізнесом. Так, Михайло Ткач з'ясував, що перший помічник Зеленського Сергій Шефір проводив зустріч з олігархом Ігорем Коломойським. На уточнююче запитання журналіста про цілі візиту Шефір відповів: "А це комерційна таємниця приватного підприємства".

Не менш ухильно відповів актор "Кварталу - 95" і друг глави держави Міка Фаталов на питання про нічну зустріч в Кабінеті міністрів з одним з київських забудовників: "Це вже другий момент. Сюрприз. Це розповідати не можна".

Навідріз відмовився відповідати про цілі візиту в офіс бізнесмена Валерія Хорошковського і заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов: "Я можу відмовитися відповідати на ваше запитання?".


Погляд з Європи: Путін грає на повну капітуляцію України через мінський формат, - ЗМІ

четвер, 28 жовтень 2021, 7:50

Росія зупинила роботу своєї місії при НАТО, військову місію зв’язку НАТО у Москві. Останнім часом дії Кремля свідчать, що Росії із Заходом не по дорозі, пише Павел Крищак у польський Gazeta Polska Codziennieтому, зазначають Патріоти України. . “Ескала...

Хіти тижня. Українофобка продовжує збирати призи, або Шкода що свекор Кернес не дожив: “Епіцентр” та “Ашан” приєдналися до бойкоту товарів YARO через образу власницею бандерівців

четвер, 28 жовтень 2021, 4:00

Вона не їсть м'яса, зате з задоволенням чавкає українців. Мережі магазинів “Епіцентр” і “Ашан“ слідом за іншими українськими компаніями зняли з продажу товари бренду YARO після того, як його власниця Юлія Привалова написала образливий анекдот про банде...