Хіти тижня. Влаштували "гру в хованки": Оточення Зеленського спіймали на таємних зустрічах з олігархами і бізнесменами (відео)

Найближче оточення президента України Володимира Зеленського таємно зустрічається з великими бізнесменами та олігархами. Про цілі візитів журналістам відповідати відмовляються. Як пише журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач у своєму Facebook, президент ще в травні цього року обіцяв зустрічі з підприємцями проводити прозоро, передають Патріоти України.

"При моєму президентстві відносини з підприємцями будуть прозорими. Більше ніяких кулуарних переговорів, нічних візитів в АП і прихованих від суспільства домовленостей", - цитує обіцянку Зеленського Ткач.
Правда, в недавньому розслідуванні журналіст прямо ставить питання найближчим соратникам президента, чому вони таємно зустрічаються з великим бізнесом. Так, Михайло Ткач з'ясував, що перший помічник Зеленського Сергій Шефір проводив зустріч з олігархом Ігорем Коломойським. На уточнююче запитання журналіста про цілі візиту Шефір відповів: "А це комерційна таємниця приватного підприємства".

Не менш ухильно відповів актор "Кварталу - 95" і друг глави держави Міка Фаталов на питання про нічну зустріч в Кабінеті міністрів з одним з київських забудовників: "Це вже другий момент. Сюрприз. Це розповідати не можна".

Навідріз відмовився відповідати про цілі візиту в офіс бізнесмена Валерія Хорошковського і заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов: "Я можу відмовитися відповідати на ваше запитання?".


Намагається "виляти" до останнього: Лукашенко відмовився допомагати Путіну в новому вторгненні в Україну з боку Білорусі, - ЗМІ

вівторок, 7 лютий 2023, 10:57

У стосунках між двома диктаторами почався розлад. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко відмовив у всіх проханнях Володимиру Путіну і шукає шляхи, щоби налагодити відносини із Заходом. Про це пише Telegram-канал Генерал СВР, який ніби...

Закрутити гайки: У Держдумі хочуть смертної кари для росіян, які критикують владу з-за кордону

вівторок, 7 лютий 2023, 10:44

Депутат Держдуми РФ Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для росіян, які виїхали з Росії за кордон та критикують звідти свою країну і владу. Таких людей він назвав зрадниками. Про це Колесник сказав виданню "Подмосковье сегодня". Він з...