Хіти тижня. ​"Внутрішнє обурення переповнює… ви - му**к, брехун і пустодзвін": Ярош різко звернувся до Зеленського, вимагаючи вибачень за зрив спецоперації проти "вагнерівців"

Командир Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош виступив із заявою з приводу скандального інтерв'ю президента Володимира Зеленського, в якому той зізнається в навмисному перешкоджанні діяльності українських спеціальних служб, а також у розголошенні державної таємниці

Заява Яроша з'явилася на його сторінці в Фейсбуці ввечері 25 червня, зазначають Патріоти України.

«Внутрішнє обурення переповнює… Ми, українські патріоти, учасники російсько-української війни, все робили і робимо для того, щоб наша Держава Україна існувала, розбудовувалася, забезпечувала якісне і цивілізоване життя її громадянам, ставала фактором геополітики. І тут таке…», – висловлює обурення Дмитро Ярош.

«Та «дитяча наївність», яку ви продемонстрували у своєму крайньому інтерв’ю, і по великому рахунку, ваша «явка з повинною» мене, справді, вразила. Як же так можна? Адже всі ваші холуї, перепрошую, «говорящі голови» переконували все українське суспільство, що ніякої операції по нейтралізації великого кремлівського терористичного угрупування не було», – звертається Ярош до Зеленського.

При цьому сам Ярош, за його власними словами, «добре знав, що така операція відбувалась».

Аби Зеленський, як президент, міг вийти з даної критичної для нього ситуації, Ярош закликає його принаймні вибачитися за свій вчинок.

«Я якихось радикальних закликів та дій, на цей момент, робити не буду. Поки що. Але, рекомендував би вам, як мінімум, вибачитися як перед всіма учасника цієї операції, так і перед українським народом. Інакше, Володимире Олександровичу, Ви – му##к, брехун і пустодзвін», – наголосив очільник УДА.

Мародерство заохочується: Спливли нові деталі вербування ув'язнених у РФ на війну проти України

четвер, 7 липень 2022, 6:45

Російське командування через дефіцит "гарматного м'яса" змушене шукати бажаючих вирушити на війну в Україні серед ув'язнених. Їх агітують вступати до ПВК "Вагнера" та обіцяють високі зарплати. Сьогодні відомо, що з однієї в'язниці в РФ можуть назбирати...

"Людей немає, що взимку їсти будемо": У Криму скаржаться на катастрофічно провальний сезон

четвер, 7 липень 2022, 6:29

В окупованому Криму місцеві жителі скаржаться на відсутність туристів через війну в Україні, передають Патріоти України. У курортний Крим в цьому році ніхто не приїхав, а люди не знаю як будуть жити взимку, оскільки не можуть заробити потрібні кошти. ...