Хіти тижня. Вода для окупованого півострова: Природа сама розвінчала райдужні очікування "Гобліна"

На території тимчасово окупованого Криму знову зменшилася кількість води.

За даними Гідрометцентру Криму, загальний сумарний запас води на початок липня склав 83.31 млн куб. метрів, що на 1.85 млн куб. метрів менше, ніж місяць тому, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

«Триває інтенсивна спрацювання запасів, що залишилися води водосховищ природного стоку», - йдеться в повідомленні.

Також загальний сумарний запас води у водосховищах до початку липня на 97.91 млн куб. менше, ніж на початок липня 2019 року.
Видання нагадує, що раніше «глава» окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов стверджував, що після сильних червневих злив в Криму в Аянське, Сімферопольське і Партизанський водосховища надійшло понад 300 тисяч кубометрів води. За його словами, «повністю закрити потребу стане можливо після затвердження заходів по перекиданню води з Тайганського водосховища потужністю в 60 тисяч кубометрів води на добу».

Схоже, природа сама розвінчала райдужні очікування зрадника Аксьонова.

Крім того, провідний спеціаліст російського Центру погоди «Фобос» Євген Тишковець вказав на те, що після затяжної посухи, яка почалася з осені 2019 року, літні дощі повністю не вирішать проблему дефіциту води в Криму.
Нагадаємо, що раніше Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році поставки води на півострів припинили. Запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел. За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення грунту на півострові. Влада Криму регулярно закликають жителів півострова економити воду.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...