
"Вчора ввечері (20 липня.-ПУ) підрозділи 6-го мотострілецького полку 2-го корпусу ЗС РФ відкрили вогонь із мінометів по українських військах у районі Первомайська. Противник коригував і вів вогонь з позицій поблизу 31-го училища, в межах міста, в населеному кварталі", - цитують Патріоти України головного редактора Цензор. НЕТ Юрія Бутусова.
"По наших бійцях противник застосував ось такі ракети - бойова частина 220 мм РСЗВ "Ураган" з двигуном БМ-21 "Град". Одна з таких ракет не спрацювала, і тепер вона буде надана експертам ОБСЄ.
Через 30 хвилин після початку росіянами провокаційного обстрілу українські підрозділи відкрили у відповідь вогонь по порушниках перемир'я.
Українські снаряди накрили штаб мотострілецького батальйону 6-го полку ЗС РФ у "31-му училищі", ворог зазнав серйозних втрат противника в бойовій техніці та особовому складі. Після цього обстріл українських позицій припинився.
Очевидно, противник застосовує всі заходи для маскування збройних провокацій. Після вибуху потужної бойової частини "Урагану" залишився б двигун "Граду", а деталей "Градів" всюди розкидано багато. Таким чином фактичне застосування бойової частини від ракети калібром 220 мм було б замасковано", - зазначає журналіст.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...