Хіти тижня. "Володю, це брехня. Ти пі**єш зараз в очі всім виборцям": Скрипін різко відреагував на всеукраїнське опитування у день виборів (відео)

Влада підміняє закон фейковими опитуваннями. Так журналіст Роман Скрипін охарактеризував опитування, яке анонсував на день місцевих виборів президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

"Зеленський бреше. "Буде так, як вирішиш ти", - ти говориш про опитування. Ніхто так не буде це втілювати в життя. І це брехня. Ти пі*єш зараз в очі всім виборцям. Тому що це нічого не значитиме абсолютно.

Для чого ви підміняєте закони, якимось фейковим, невідомим опитуванням? Грається Володічка у гру: "А потім я скажу ще й питання", - сказав Скрипін.

Журналіст назвав Зеленського "дурачком на вигулі". "Я розумію, що йому президентство - це як статуетка Оскара. Він його здобував, а далі він не знає, що з цим робити.

"Опитування", яке відбуватиметься у мало зрозумілий спосіб, мало зрозуміло - як, за які гроші. Це так не працює", - сказав журналіст.

З архіву ПУ. Боїться розлютити росіян: Спливли цікаві деталі про "секретну" операцію Кремля в Сирії

субота, 15 травень 2021, 21:30

Міністерство оборони Росії залучає окупаційну влада Криму для передачі гуманітарної допомоги в Сирію, де російські війська неодноразово звинувачували в бомбардуваннях мирного населення. Про це свідчать документи, опубліковані виданням "Флот 2017", пере...

"Не секрет, что Медведчук кормил Путина планами создания пророссийского большинства в ВР после досрочных выборов. Так что пора рыть окопы в Херсонской области", - експерт

субота, 15 травень 2021, 21:26

"Не секрет, что Медведчук кормил Путина планами создания пророссийского большинства в ВР после досрочных выборов. И если не пророссийского, то уж точно антизападного", - пише у своєму блозі Андрій Головачов, передають Патріоти України, і продовжує:. "...