Хіти тижня. "Володю, це брехня. Ти пі**єш зараз в очі всім виборцям": Скрипін різко відреагував на всеукраїнське опитування у день виборів (відео)

Влада підміняє закон фейковими опитуваннями. Так журналіст Роман Скрипін охарактеризував опитування, яке анонсував на день місцевих виборів президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

"Зеленський бреше. "Буде так, як вирішиш ти", - ти говориш про опитування. Ніхто так не буде це втілювати в життя. І це брехня. Ти пі*єш зараз в очі всім виборцям. Тому що це нічого не значитиме абсолютно.

Для чого ви підміняєте закони, якимось фейковим, невідомим опитуванням? Грається Володічка у гру: "А потім я скажу ще й питання", - сказав Скрипін.

Журналіст назвав Зеленського "дурачком на вигулі". "Я розумію, що йому президентство - це як статуетка Оскара. Він його здобував, а далі він не знає, що з цим робити.

"Опитування", яке відбуватиметься у мало зрозумілий спосіб, мало зрозуміло - як, за які гроші. Це так не працює", - сказав журналіст.

"То, что у Зеленского есть недвижимость в аннексированном Крыму ни для кого не секрет. Но информация, которая всплыла - мерзость в любом случае", - Береза

понеділок, 1 березень 2021, 11:56

"То, что у Зеленского есть недвижимость в аннексированном Крыму ни для кого не секрет. Но информация, которая всплыла...", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Могу сказать, что жена г-на Зеленского до сих п...

"Из-за "Северного потока-2" Россию заставят еще и ремонтировать украинскую ГТС", - Ель Мюрид про новий провал Путіна

понеділок, 1 березень 2021, 11:50

"В Германии постепенно формируется консенсус относительно противоречий вокруг "Северного потока-2". Прошедшая конференция по европейской безопасности в Мюнхене позволила уточнить позиции новой администрации США", - пише у своєму блозі Ель-Мюрид, перед...