Хіти тижня. "Володимире Олександровичу, дорогий мій, вас ніхто не боїться": Порошенко заявив про кримінальний злочин Зеленського

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” звернувся до нинішнього президента Володимира Зеленського, заявивши, що його “ніхто не боїться”. Про це він сказав на засіданні суду 18 червня, зазначають Патріоти України.

Петро Порошенко впевнений, що сторона звинувачення змінила клопотання з арешту на особисте зобов’язання для того, щоб обмежити його пересування і не дати йому подорожувати “з метою мобілізувати світ на захист України”.

Він назвав незаконними 27 справ, які були порушені проти нього, а звинувачення, які йому висуває Офіс генпрокурора – нікчемними. Порошенко заявив судді, що варто “відправити їм це сміття” і діяти за законом.

Екс-президент звернувся до Зеленського з нагадуванням про те, що він і його команда – не вороги йому і їх не варто боятися.

“Володимире Олександровичу, дорогий мій, вас ніхто не боїться. Ні в цьому залі, ні на вулиці. І ваші укази про те, щоб посадити Порошенка, – це кримінальний злочин. І в Україні, і в Європі, і в світі”, – сказав колишній президент.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...