Хіти тижня. "Вони бояться, вони параноїки": Американський військовий зробив грізне попередження українцям (відео)

Президент Росії Володимир Путін у гібридній війні проти України може перейти до тактики терористичних актів для тиску на офіційний Київ.

Про це заявив в ефірі ObozTV капітан 1 рангу у відставці ВМС США Гаррі Табах, коментуючи "інструментарій" Кремля проти України, передають Патріоти України.

На його думку, терористична загроза буде наростати в міру того, "чим стабільніше Україна ставатиме, чим сильніше економіка буде вибудовуватися, чим більш демократичною буде країна". "Ви йдете до цього, це з кожним днем все більше видно, особливо для людей ззовні. Вам всередині здається – все як було, так і є, все жахливо... Ззовні ти бачиш, що дуже багато будівництва йде, що багато прогресу. Ви змінюєте не те, що президента або парламент – епохи при владі. Це все зовні виглядає дуже добре. Тому наступне, чого ви маєте очікувати – це тероризм, терористичні акти у себе, щоб дестабілізувати суспільство, щоб його розколоти, налякати", – заявив Табах.

Як зазначив капітан 1 рангу у відставці, в Росії сьогодні люди все більше протестують проти влади: "Вільно мислячі люди хочуть зберегти своє обличчя, сказати – ми не будемо рабами... Але це лякає владу, особливо диктаторів, особливо тиранів. Вони бояться, вони параноїки".

Військовий США підкреслив, що подібна ситуація раніше сталася з Ізраїлем. "Вони почали жити краще, рівень життя почав підніматися. Ти живеш у красивому місці, навкруги зелень, свобода, ви сваритесь, ходите, протестуєте один проти одного, але їздите на хороших машинах, хороші дороги і медицина. А через паркан вони сидять у випаленій пустелі навпочіпки біля верблюда і щось жують, що верблюд виробив. Звичайно, вони хочуть тебе вбити. Вони починають дивитися на свій уряд і говорити – а чому вони, ці ідіоти, євреї, або українці, або чеченці, або курди, живуть краще, ніж ми? Вони гірші нас, вони тупіші нас, у них духовності немає, скрєп, у них нафти немає, а живуть вони краще за нас", – розповів Табах.

"Починаються терористичні акти. Чекайте терактів", – уклав він.

Хіти тижня. Принципово інший підхід до комплектації - пошук, супровід та ураження цілей: КБ "Південне" презентувало проект власного ЗРК

середа, 16 жовтень 2019, 16:00

В ході Міжнародної виставки “Зброя та Безпека – 2019” КБ “Південне” презентувало проект власного зенітного ракетного комплексу (ЗРК), зазначають Патріоти України. . Окрім зенітної керованої ракети та пускової установки (головне зображення матеріалу) ...

"Жах! І розуміють ж, су*и, що їх періодично знімають на відео": Мережу обурило "цікаве" заняття нардепів у Раді (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 15:43

Народні депутати Верховної Ради дев'ятого скликання знову займаються в стінах парламенту чим завгодно, тільки не прямими робочими обов'язками. У мережі з'явилося відео, на якому обранці мило розмовляють, їдять і між іншим тиснуть кнопочки, почувши закл...