
Російський мільярдер Олег Дерипаска заявив, що ймовірності пом'якшення санкцій США проти РФ через будівництво "Північного потоку – 2" немає, повідомляють Патріоти України.
"Такої вірогідності немає, це очевидно", – висловив думку олігарх, голова наглядової ради "Базового елемента" в інтерв'ю. Санкції, за його словами, не скасують "якраз саме тому, що вони діють".
"І та значна шкода для економіки Російської Федерації щороку оцінюється людьми, які вводять санкції або закликають до введення санкцій як реального важеля тиску", – сказав Дерипаска.
Мільярдер додав: "А добудують чи недобудують ["Північний потік – 2"] – це питання ефективності самого "Газпрому".
На думку підприємця, російська компанія "Газпром" у стані це зробити. "Тим більше що питання важливе для Європи, для німецької економіки зокрема", – стверджує він.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...