Хіти тижня. Вони всі "за мир": Тука розповів, як Путін за допомогою "активістів" знищує Україну (відео)

Замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади.

Георгій Тука. Фото: Апостроф.

Діяльність т.зв. українських «активістів», які потребують «припинити війну» з російським агресором, лише посилює супротивника. Про це в своєму новому блозі заявив колишній заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передають Патріоти України.

За його даними, російські «куратори» Донбасу створили цілу мережу «неурядових організацій», які навіть використовували українську символіку, проте зосередилися на тиск саме на українську сторону. Найяскравішим прикладом такої організації, за словами Туки, є створений нардепом від «Опозиційного блоку» Наталією Королевською рух «Жінки за мир». «І хоча вона могла б організувати свої акції в Москві, на Красній площі, вона влаштовує шабаші в Україні», - підкреслив Тука.

Основну ж увагу він зосередив на діяльності позаштатного радника секретаря РНБО Сергія Сивоха, звернувши увагу, що серед його прихильників, немає справжніх патріотів Донбасу - Володимира Жемчугова, Станіслава Асєєва і тих, «хто не втік від війни».

На думку Туки, подібна «миротворча» діяльність є прикладом «гібридної» агресії проти України. Адже замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади, чинячи тиск на неї ж.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...