
На пропагандистському параді у Санкт-Петербурзі (Росія) 24 червня помітили чоловіка з орденом "Перемога", хоча всі 17 його кавалерів, відомих історії, вже давно мертві. Як повідомляється на Telegram-каналі блогера Vitauskas, для виготовлення таких нагород було необхідно 180 діамантів і 300 грамів платини. Отримало її в радянські часи обмежене коло осіб, повідомляють Патріоти України.
"Їх всього 17 осіб: Сталін, маршали Жуков, Василевський (вони по два рази), Конєв, Рокоссовський, Малиновський, Толбухін, Говоров, Тимошенко, Антонов, Мерецков, генерал Ейзенхауер, фельдмаршал Монтгомері, румунський король Міхай I, польський маршал Роля-Жимерський, югославський генсек Тіто і генсек Брежнєв", – зазначив автор публікації.
Він нагадав, що всі перераховані діячі мало того, що покійні, так Брежнєв ще й посмертно був позбавлений ордену "Перемога". "Що ж тоді за маршал стояв на путінському бал-маскараді? Чекістський дід думає, що Росію всі бояться, а з неї всі сміються", – резюмував блогер.

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...