Хіти тижня. "Восставший из гроба": На параді в Росії помітили "рядженого маршала" з унікальним орденом (фото)

Подібних нагород у світі всього 17, і всі їхні власники вже давно померли.

На пропагандистському параді у Санкт-Петербурзі (Росія) 24 червня помітили чоловіка з орденом "Перемога", хоча всі 17 його кавалерів, відомих історії, вже давно мертві. Як повідомляється на Telegram-каналі блогера Vitauskas, для виготовлення таких нагород було необхідно 180 діамантів і 300 грамів платини. Отримало її в радянські часи обмежене коло осіб, повідомляють Патріоти України.

"Їх всього 17 осіб: Сталін, маршали Жуков, Василевський (вони по два рази), Конєв, Рокоссовський, Малиновський, Толбухін, Говоров, Тимошенко, Антонов, Мерецков, генерал Ейзенхауер, фельдмаршал Монтгомері, румунський король Міхай I, польський маршал Роля-Жимерський, югославський генсек Тіто і генсек Брежнєв", – зазначив автор публікації.

Він нагадав, що всі перераховані діячі мало того, що покійні, так Брежнєв ще й посмертно був позбавлений ордену "Перемога". "Що ж тоді за маршал стояв на путінському бал-маскараді? Чекістський дід думає, що Росію всі бояться, а з неї всі сміються", – резюмував блогер.

Україна збирається придбати у Туреччини ще одну партію ударних безпілотників "Байрактар ​​TB2"

вівторок, 14 липень 2020, 22:38

Те, що в Києві зберігається як таємниця в Анкарі піариться як досягнення. За інформацією турецьких ЗМІ, Україна планує придбати в Туреччині ще одну партію безпілотних розвідувально-ударних комплексів "Байрактар TB2" (Bayraktar TB2). Ця тема обговорювал...

"Інакше Кремль не зупиниться": У США запропонували відповісти на "змову" Росії і талібів

вівторок, 14 липень 2020, 22:34

Вашингтону слід припинити виведення американських військ з Німеччини, яке раніше анонсував президент США Дональд Трамп, і не тільки. США повинні дати жорстку відповідь Росії в разі, якщо підтвердиться факт її змови з членами афганського радикального ру...