Хіти тижня. "Впендюрить его обратно": На Росії розкрили плани Путіна по Україні

​Президент Росії хоче повернути Україні розорений війною Донбас на своїх умовах і продовжувати використовувати газове питання як спосіб політичного тиску.

Про плани Путіна в ефірі «Ехо Москви» розповів його головний редактор Олексій Венедиктов, передають Патріоти України.

Відзначивши, що міжнародні санкції щодо Росії за її дії на сході України є найбільш болючими, він додав: «С одной стороны, куча наложенных на нас санкций, с другой стороны, куча — что делать с Донбассом? На мой взгляд, я уже об этом говорил, Владимир Владимирович хочет впендюрить этот Донбасс, разоренный войной. Оттуда много вывезено оборудования. Как после войны. Он инфицирован российскими интересами, российским оружием, российскими агентами влияния. Вот впендюрить его обратно в Украину».

При цьому він додав, що разом з розореними територіям в Україні можуть повернутися і два мільйони виборців проросійських партій. «И чего нам это держать? И заодно будем говорить: „Мы защищаем это русскоязычное население“. То есть проиграть невозможно», - додав він.
Олексій Венедиктов вважає, що в ситуації, що склалася, Путін прагне залишитися в «очах всіх» лідером «русского міра». «Ничего не отдал в этом смысле… Знаешь, как там в момент переговоров говорят: „Ну, обменялись пленными. Еще похватаем“. Это не Путин сказал только, хочу сразу сказать. Обе стороны. „Ну, надо будет — еще… Этого как грязи“. Если начнут снимать санкции. Можно отдавать вот военных… задержанных, отводить тяжелое вооружение, давать газ. Мы давно знаем, что газ с Украиной, а сегодня и с Белоруссией газ и нефть — это способ политического давления. Ну вот мы этим пользуемся, очередным орудием. Чего тут нового, вообще-то?» - сказав головний редактор «Еха Москви».

Хіти тижня. "Ніхто не знає, як це почалось": Мережу здивувала заява Арахамії про напад на ЗСУ на Донбасі (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 22:30

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давида Арахамія зробив неоднозначну заяву про напад на воїнів ЗСУ на Донбасі. Про це він розповів журналістам, а відео опублікували на YouTube, передають Патріоти України. "Зараз ніхто не має достовірної і...

"Кривавий пастор" як трунар "руского міра": Турчинов заявив, що цінує свою перемогу у прокремлівському рейтингу ворогів

вівторок, 25 лютий 2020, 21:57

І це при тому, якщо Турчинову запропонують відспівати фюрера Четвертого рейху, він, через свої християнські чесноти, не відмовить вбивці сотень тисяч людей по всьому світу. Головне щоб Путін не затягував з завершенням свого грішного життя. У скаженілої...