Хіти тижня. "Впендюрить его обратно": На Росії розкрили плани Путіна по Україні

​Президент Росії хоче повернути Україні розорений війною Донбас на своїх умовах і продовжувати використовувати газове питання як спосіб політичного тиску.

Про плани Путіна в ефірі «Ехо Москви» розповів його головний редактор Олексій Венедиктов, передають Патріоти України.

Відзначивши, що міжнародні санкції щодо Росії за її дії на сході України є найбільш болючими, він додав: «С одной стороны, куча наложенных на нас санкций, с другой стороны, куча — что делать с Донбассом? На мой взгляд, я уже об этом говорил, Владимир Владимирович хочет впендюрить этот Донбасс, разоренный войной. Оттуда много вывезено оборудования. Как после войны. Он инфицирован российскими интересами, российским оружием, российскими агентами влияния. Вот впендюрить его обратно в Украину».

При цьому він додав, що разом з розореними територіям в Україні можуть повернутися і два мільйони виборців проросійських партій. «И чего нам это держать? И заодно будем говорить: „Мы защищаем это русскоязычное население“. То есть проиграть невозможно», - додав він.
Олексій Венедиктов вважає, що в ситуації, що склалася, Путін прагне залишитися в «очах всіх» лідером «русского міра». «Ничего не отдал в этом смысле… Знаешь, как там в момент переговоров говорят: „Ну, обменялись пленными. Еще похватаем“. Это не Путин сказал только, хочу сразу сказать. Обе стороны. „Ну, надо будет — еще… Этого как грязи“. Если начнут снимать санкции. Можно отдавать вот военных… задержанных, отводить тяжелое вооружение, давать газ. Мы давно знаем, что газ с Украиной, а сегодня и с Белоруссией газ и нефть — это способ политического давления. Ну вот мы этим пользуемся, очередным орудием. Чего тут нового, вообще-то?» - сказав головний редактор «Еха Москви».

Підбурював громадян України до держзради: СБУ повідомила про підозру співробітнику Генштабу РФ

середа, 27 травень 2020, 0:32

У 2017 році підозрюваний, зокрема, схилив заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України до державної зради. У СБУ зазначається, що підозрюваний перебуває у РФ на посаді начальника оперативного відділу розвідувального управління штабу Західног...

"Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

середа, 27 травень 2020, 0:21

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...