
Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін перебуває у впевненості в тому, що проблема війни в Україні з російським агресором стає дедалі реалістичнішою. Про це він повідомляє на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.
«Если сейчас большая война в Украине начнется — „мало не покажется никому“. И мне (моей семье) тоже. И всей стране, всему народу. Время успешно воевать было упущено ПОЛНОСТЬЮ. И теперь война (хоть она и неизбежна) приведет к таким последствиям, что пребывающая в сонном состоянии РФ спросонья сразу и не поймет это».
При цьому Гіркін журиться, що йому не вдалося змінити такий розвиток подій та активно впливати на нього. Він додає:
«Опять останусь в положении „обывателя-статиста“… (да еще и вероятного „козла отпущения“ за всю непроходимую глупость, за убогую жадность и за все гнусные предательства кремлевских гномов, совершенные за 7 минувших лет)».
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...