Хіти тижня. Все набагато небезпечніше: Виявилося, що потужність ядерної зброї КНДР значно вища, ніж вважалося

Раніше вважалося, що зброя була набагато меншою потужності.

У 2017 році в КНДР була випробувана ядерна бомба. Новий аналіз тих випробування 2017 року показує, що вона могла мати потужність близько 250 кілотонн. Це приблизно в 15 разів більше, ніж у тієї бомби, яку в 1945 році американці скинули на Хіросіму, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.Раніше вважалося, що зброя була набагато меншою потужності. Американська розвідка дійшла висновку, що це 140 кілотонн. Дані показники порівнянні з окремими боєприпасами, які перебувають на озброєнні ЗС США.

Але нові дослідження свідчать, що верхня планка північнокорейської бомби – майже 330 кілотонн, хоча точно це встановити поки не представляється можливим.

Між тим, навіть того, що є зараз досить для того, щоб вважати КНДР більш небезпечним суб’єктом, ніж раніше. А значить, США доведеться переглядати стратегію відносин з цією країною.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...