Хіти тижня. Все набагато небезпечніше: Виявилося, що потужність ядерної зброї КНДР значно вища, ніж вважалося

Раніше вважалося, що зброя була набагато меншою потужності.

У 2017 році в КНДР була випробувана ядерна бомба. Новий аналіз тих випробування 2017 року показує, що вона могла мати потужність близько 250 кілотонн. Це приблизно в 15 разів більше, ніж у тієї бомби, яку в 1945 році американці скинули на Хіросіму, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.Раніше вважалося, що зброя була набагато меншою потужності. Американська розвідка дійшла висновку, що це 140 кілотонн. Дані показники порівнянні з окремими боєприпасами, які перебувають на озброєнні ЗС США.

Але нові дослідження свідчать, що верхня планка північнокорейської бомби – майже 330 кілотонн, хоча точно це встановити поки не представляється можливим.

Між тим, навіть того, що є зараз досить для того, щоб вважати КНДР більш небезпечним суб’єктом, ніж раніше. А значить, США доведеться переглядати стратегію відносин з цією країною.

"Услуга за услугу, или Почему МВФ с радостью отстегнет Украине $5,5 млрд", - експерт

четвер, 12 грудень 2019, 16:14

"После ряда безуспешных переговоров с Украиной в МВФ заявили о возобновлении программы сотрудничества с нашей страной. Что же так резко сменило пессимистическую повестку дня?" - пише у своєму блозі Олексій Кущ, передають Патріоти України, і продовжує:...

Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

четвер, 12 грудень 2019, 16:00

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторін...