Хіти тижня. Все почалося після візиту Суркова: Росія завдала по "ДНР" важкого удару

На окупованому Донбасі масово зупиняють роботу шахти. Економічний стан "республіки", який і так був критичним, погіршився в рази. Зріє народне обурення.

Про те, що відбувається зараз в "ДНР", розповів Telegram-канал "Вільнодумець" з посиланням на друзів-шахтарів з ОРДЛО, передають Патріоти України.

Останнім часом з вуглевидобутком на окупованому Донбасі почало твориться щось дивне, йдуть "незрозумілі процеси". "Працювали, працювали, а потім - бац, і майже всі зупинили, як по команді. Місцеві шахтарі далекі від політики і не пов'язують це з недавнім візитом помічника В. Путіна Владислава Суркова в Донецьк", - розповів блогер.

За його даними, після цього гучного візиту припинили роботу ДМЗ, ЮМЗ, "Єнакіївський МЗ" вже ледве дихає, як і "Макіївський МЗ". "У Донецьку працюють, якщо це можна назвати роботою, від сили 4 шахти, а й вони на межі зупинки. У Макіївці працюють 3 шахти", - розповів блогер.

З його слів, працівникам підприємств нічого не пояснюють, ніхто не знає, що буде далі.

"Вільнодумець" підозрює, що пов'язані ці процеси з указом шахті не відвантажувати вугілля для відправки в Росію залізницею. Був він даний якраз під час візиту Суркова в Донецьк, і це явно не збіг. "Раніше вугілля з "ДНР" відправляли в Ростовську область, а там він вже ставав російським і звідти його з російськими документами відправляли навіть за кордон. Але ось після візиту високого гостя ешелони з вугіллям стоять на під'їзних шляхах і в тупиках, оскільки "старші брати" нібито не хочуть займатися перепродажем денеерівського вугілля", - зазначив блогер.

Він уточнив, що це рішення стало ударом для вже "загинаючиюся" економіки "ДНР". "Фінансування Росія урізала на 40% і сказала живіть за коштами. А ці кошти були в основному від продажу вугілля, металургійної продукції ну і контрабанди підроблених сигарет", - зазначив "Вільнодумець".

З його слів, саме через це бюджетники "ДНР" почали масово скаржитися на затримки зарплат. Народ сильно напружений і на порозі бунту.

У блогера є дві версії, чому Москва завдала по "ДНР" важкий удар. Перший - підготовка Москви до того, щоб остаточно "злити" Донбас Україні. Друга - проблеми в паспортизації Донбасу. "Може, це просто російська відповідь денеерівцям на їх неактивне отримання паспортів "ДНР", а потім і паспортів РФ? Виходить, сидять собі донбасята, тримають паспорти України і таємно мріють про її прихід? Ух і хитрі! Ні, Росія таке не потерпить: всі в чергу за російськими паспортами, щоб українського нічого не залишилося. Скрізь вже, навіть на капітальних будинках, де були хоч якісь символи України, позбивали. А далі вже можна проводити і всякі голосування під наглядом сліпого ОБСЄ і говорити: не винувата , вони самі захотіли!" - припустив "Вільнодумець".

Рабінович як козирна надія Кремля в Україні: "Його відправити в один кінець", - Нардеп "Слуга народу" Безгін щодо пропозиції лідера "ЗаЖОП" відправити парламентську делегацію на парад 9 травня до Москви

понеділок, 17 лютий 2020, 21:13

Нардеп від "Слуги народу" Віталій Безгін назвав зневагою до України та її воїнів пропозицію нардепа з фракції "ОПЗЖ" Вадима Рабіновича сформувати делегацію Верховної Ради для участі в параді в Москві 9 травня, повідомляють Патріоти України з посиланням...

І знову їх "зашпилили": Викрито участь російських спецслужб у вбивстві чеченського командира в Берліні

понеділок, 17 лютий 2020, 21:09

Загиблий воював у другій чеченській війні проти російських військ на Північному Кавказі у 2001-2005 роках. Федеральна служба безпеки Російської Федерації спланувала та організувала вбивство колишнього чеченського польового командира та грузинського спе...