Хіти тижня. "ВСУ пытаются охватить Докучаевск": Екс-ватажка "ДНР" шокували вражаючі втрати окупантів

Ігор Гіркін з обуренням зазначає, що «піхоти на позиціях у «корпусу народної міліції» - «як кіт наплакав».

Екс-командир підрозділів «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін на своїй сторінці в соцмережі поскаржився на серйозні втрати членів НЗФ в районі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області, передають Патріоти України.
За його словами, другий день тривають запеклі артилерійські бої в районі Докучаєвська, в результаті чого підрозділи ОРДО зазнали відчутних втрат. Гіркін зазначив:

«По имеющейся информации, противник пытается при помощи комбинации массированных артиллерийских обстрелов и продвижения по „нейтралке“ („серой зоны“ уже нет — ВСУ ее „скушало“ за прошлый год в этом районе полностью) — выдавить защитников республики с занимаемых позиций и охватить Докучаевск, максимально перерезав ему коммуникации с востока и с севера.

Такого рода попытки делались ВСУ и в прошлом году с разной степенью успешности. Но сейчас без всякого стеснения применяется самая тяжелая полевая артиллерия — 152-мм гаубицы».

При цьому Гіркін з обуренням додає, що «піхоти на позиціях у «корпусу народної міліції» - «як кіт наплакав»:

"Благодаря 4-летней «полной безальтернативности минского процесса» — сидеть под обстрелом ради непонятно чего — желающих немного. И тех, кто остался — продолжают постепенно выкашивать».


"Прив'язував і замикав у будинку": Спливли деталі страшних знущань відтчима над дитиною, яку він вбив і закопав у Криму

п’ятниця, 15 листопад 2019, 14:13

Вітчим раніше зниклої в окупованому Росією Криму п'ятирічної Даші Пилипенко, яку він убив і закопав неподалік від будинку, постійно бив її. Крім цього, він усіляко знущався над маленькою. Про це розповіли сусіди сім'ї, повідомляють "Вести Крым", переда...

"Вивчаємо інші ділянки на 400 км фронту": У Зеленського зробили заяву щодо можливості подальшого розведення військ

п’ятниця, 15 листопад 2019, 13:58

За словами Олександра Завітневича, можливості розглядаються, одна до зустрічі у "нормандському форматі" ніяких нових розведень не буде. До зустрічі лідерів «нормандської четвірки» - України, ФРН, Франції та Росії - подальше розведення військ на Донбасі...