Хіти тижня. Вулиця - не "Квартал": Як нардепа "Юзіка" заскочили протестувальники поблизу Верховної Ради (відео)

Юзік утік від народного допиту під РадоюНародний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Корявченков втік від активістів, які протестували під будівлею Верховної Ради проти ринку землі в Україні. Відповідне відео, зняте у вівторок, 14 січня, опублікувало в YouTube інформагентство ASPI, зазначають Патріоти України.

Так, аграрії спіймали "Юзік"а і влаштували йому допит. "Слуга народу, ану йди до нас! Ти ж депутат!" – закричали в юрбі.

У Корявченкова запитали, чи будуть продавати землю іноземцям. Він запевнив, що ні. Після цього активісти здивувалися, якщо ні, чому ведуться розмови про продаж землі іноземним бізнесменам.

"Щодо іноземців буде референдум", – пообіцяв Юзік, викликавши ажіотаж у натовпі. Після цього він почав намагатися піти, однак люди хапали нардепа за рукав і продовжували бесіду. Під крики "Ганьба!" і "Брехло!" йому все ж вдалося втекти.


Хіти тижня. COVID-19: Прем'єр жорстко відреагував на VIP-забаганки хворих нардепів

четвер, 2 квітень 2020, 15:30

За його словами, уряд не видавав жодних вказівок про облаштування особливих палат для високопосадовців. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль жорстко відреагував на забаганки народних депутатів, які заявили про бажання лікуватися в окремих VIP-палатах ...

"Путин смертельно испуган. И парализован от страха", - Слава Рабинович

четвер, 2 квітень 2020, 15:29

"Подавляющее большинство не только развитых, но и развивающихся стран "въехали" в пандемию коронавируса после беспрецедентно долгого 11-летнего периода экономического роста, увеличения реальных располагаемых доходов домохозяйств, и создания рекордно вы...