Хіти тижня. "Ви були обрані, а не пан Коломойський": Дипломат США попередив Зеленського про великі проблеми

За словами Вільяма Тейлора, він не раз висловлював своє занепокоєння в розмовах із Володимиром Зеленським та його командою.

Вільям Тейлор. Фото: liga.net.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що особливе занепокоєння викликає вплив олігарха Ігоря Коломойського на президента Володимира Зеленського. Про це він сказав під час закритих слухань перед кількома комітетами Палати представників, сказано в оприлюдненій стенограмі розмови, передають Патріоти України.

"Це велика проблема сьогодні. І це особливо велика проблема сьогодні з новою владою...Вплив одного певного олігарха на пана Зеленського викликає особливе занепокоєння, ця людина - Коломойський, і його вплив зростає", - сказав він.

За словами посла, він не раз висловлював своє занепокоєння з цього приводу в розмовах із Зеленським та його командою, кажучи при цьому: "знаєте, пане президенте, Коломойського не обрали. Ви були обрані, а він, пан Коломойський, збільшує вплив в вашому уряді, що може привести до вашого падіння".


156 тисяч гривень за день роботи: Нардепка показала добові зарплати іноземців із наглядової ради УЗ

четвер, 9 липень 2020, 20:50

Крістіан Кун пробув в Україні 75 днів, заробивши 11,7 млн грн. Народна депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк порахувала, скільки за один день перебування в Україні заробили деякі члени наглядової ради компанії "Укрзалізниця", по...

У Х*йла не усвідослюють, що пожнуть бурю: Медведєв заявив, що українці «просто повинні змиритися» з анексією Криму

четвер, 9 липень 2020, 20:46

Еліта недоімперії так і не зрозуміла суті України, духу і волі її волелюбного народу, котрий ніколи не подарує і клаптика рідної землі підступним "братам" срепно-холопської сутності. Експрезидентр та експрем'єр РФ, а нині заступник голови Ради безпеки ...