Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення

Майор 72-ї ОМБр ЗСУ Сергій Місюра записав відеозвернення до президента України Володимиру Зеленському після слів глави держави про «бракованих бронежилетах», зазначають Патріоти України..
У своєму зверненні військовий висловив обурення відеозверненням Зеленського до народу з приводу люстрації, в якому той звинуватив попередну владу в поставках бракованих бронежилетів бійцям ЗСУ. У відповідь на слова Зеленського, Місюра зазначив:
«Чому ви в своєму відео говорите про "браковані бронежилети "? Ви лабораторія, суд, прокурор? Є підозра або звинувачення? Чому ви взяли на себе відповідальність відправити когось на передову? А ви в курсі, що основна маса офіцерів, яка займається розробкою і контролем бронежилетів, бойові офіцери, не один рік служили в бригадах і пройшли багато "гарячих" точок на Донбасі? Ви думаєте, вони бояться? Ні! У нас давно існує одна істина - далі "передка" не відправлять, а там вже всі свої, і ми знаємо, що робити».
За словами Місюри, офіцери працюють на благо кожного бійця в окопі, в той час, як президент звинувачує їх «без суду і слідства»:

«Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене знайти в Києві, на Лук'янівці, недалеко від офісу "95-го кварталу". На вулиці Іллєнка, 81. І, перед тим, як без якихось підстав звинувачувати бойових офіцерів, думай ... те! Слава ЗСУ! І Слава Україні!»

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...