Хіти тижня. "Ви нас неправильно зрозуміли!": Пристрасті навколо параду тривають. У Зеленського спростовують зміст документу, що сплив у ЗМІ

Добровільно-примусове воно ж за старою пострадянською традицією перед усім добровільне. Одначе, якщо добровільно не схочуть, оргвисновки ніхто не відміняв.

Сергій Трофімов. Ви нас неправильно зрозуміли

Вікдкликаючись на розголос оприлюдненої у ЗМІ фотокопії листа за підписом заступника голови ОПУ Сергія Трофімова, Банкова заперечує категоричність наведене у ньому, зазначають Патріоти України.

Участь працівників бюджетної сфери у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України є начебто добровільною.

Відповідно до заяви ОПУ, розпорядження Офісу президента щодо формування делегацій у регіонах "має на меті надати допомогу тим, хто хоче приєднатися до урочистостей".

"Інформація про те, що Офіс президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності. ...Йдеться не про глядачів, а саме про учасників заходів, які представлятимуть усі регіони країни. ... Місцеві органи влади мають зібрати інформацію щодо складу делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва", - роз'ясняється на Telegram-каналі Офісу президента України.

В ОПУ також заявили, що значну частину запрошених буде відзначено нагородами.

У Москві виявили мертвим генерала ФСБ, на зустріч до якого возили дітей із "ДНР"

вівторок, 26 травень 2020, 23:16

Тіло Юрія Бзаєва знайшли в його квартирі. У вівторок, 26 травня, у Москві знайшли мертвим генерал-майора ФСБ Росії Юрія Бзаєва, який брав участь у пропагандистських заходах, повідомляють Патріоти України. Як повідомляє РБК, тіло Бзаєва знайшли в його к...

На Донбасі російські окупанти застрелили бійця ЗСУ

вівторок, 26 травень 2020, 23:00

26 травня російсько-окупаційні війська обстріляли українських захисників на Донеччині, вбивши одного нашого захисника, повідомляють Патріоти України з посиланням на штаб ООС. Ворог застосував великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. На жаль, один ...