
У Верховній Раді України створили міжфракційне об'єднання за Володимира Зеленського, бо "терпіти Порошенка" більше не можна. Таку заяву зробив нардеп Віталій Купрій у ході засідання погоджувальної ради парламенту, повідомляють Патріоти України.
На початку засідання ради парламентар почав перебивати першого віце-спікера Ірину Геращенко. Через це нардепу вимкнули мікрофон. Саме в цей момент Купрій і зробив відповідну заяву.
Згодом нардеп записав відеозвернення у себе на Facebook-сторінці. Депутатському об'єднанню він дав назву "За наступного президента Зеленського!". Купрій заявив, що "терпіти" Порошенка більше не можна, а треба підтримати "нову кров".
У мене є багато питань щодо пана Зеленського, можливо (він, – ред.) не має політичного досвіду, але той досвід, який є в чинних політиків, абсолютно непотрібен нікому, – сказав Купрій. За його словами, сформували об'єднання "декілька депутатів". Однак, прізвищ нардеп не назвав.
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...
Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...