
У Верховній Раді України створили міжфракційне об'єднання за Володимира Зеленського, бо "терпіти Порошенка" більше не можна. Таку заяву зробив нардеп Віталій Купрій у ході засідання погоджувальної ради парламенту, повідомляють Патріоти України.
На початку засідання ради парламентар почав перебивати першого віце-спікера Ірину Геращенко. Через це нардепу вимкнули мікрофон. Саме в цей момент Купрій і зробив відповідну заяву.
Згодом нардеп записав відеозвернення у себе на Facebook-сторінці. Депутатському об'єднанню він дав назву "За наступного президента Зеленського!". Купрій заявив, що "терпіти" Порошенка більше не можна, а треба підтримати "нову кров".
У мене є багато питань щодо пана Зеленського, можливо (він, – ред.) не має політичного досвіду, але той досвід, який є в чинних політиків, абсолютно непотрібен нікому, – сказав Купрій. За його словами, сформували об'єднання "декілька депутатів". Однак, прізвищ нардеп не назвав.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...