
У Верховній Раді України створили міжфракційне об'єднання за Володимира Зеленського, бо "терпіти Порошенка" більше не можна. Таку заяву зробив нардеп Віталій Купрій у ході засідання погоджувальної ради парламенту, повідомляють Патріоти України.
На початку засідання ради парламентар почав перебивати першого віце-спікера Ірину Геращенко. Через це нардепу вимкнули мікрофон. Саме в цей момент Купрій і зробив відповідну заяву.
Згодом нардеп записав відеозвернення у себе на Facebook-сторінці. Депутатському об'єднанню він дав назву "За наступного президента Зеленського!". Купрій заявив, що "терпіти" Порошенка більше не можна, а треба підтримати "нову кров".
У мене є багато питань щодо пана Зеленського, можливо (він, – ред.) не має політичного досвіду, але той досвід, який є в чинних політиків, абсолютно непотрібен нікому, – сказав Купрій. За його словами, сформували об'єднання "декілька депутатів". Однак, прізвищ нардеп не назвав.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...