
У Верховній Раді України створили міжфракційне об'єднання за Володимира Зеленського, бо "терпіти Порошенка" більше не можна. Таку заяву зробив нардеп Віталій Купрій у ході засідання погоджувальної ради парламенту, повідомляють Патріоти України.
На початку засідання ради парламентар почав перебивати першого віце-спікера Ірину Геращенко. Через це нардепу вимкнули мікрофон. Саме в цей момент Купрій і зробив відповідну заяву.
Згодом нардеп записав відеозвернення у себе на Facebook-сторінці. Депутатському об'єднанню він дав назву "За наступного президента Зеленського!". Купрій заявив, що "терпіти" Порошенка більше не можна, а треба підтримати "нову кров".
У мене є багато питань щодо пана Зеленського, можливо (він, – ред.) не має політичного досвіду, але той досвід, який є в чинних політиків, абсолютно непотрібен нікому, – сказав Купрій. За його словами, сформували об'єднання "декілька депутатів". Однак, прізвищ нардеп не назвав.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...