Хіти тижня. "Вичавити якомога більше", або "Поцелуй! Ну что ты?!"​: Лукашенко запропонував Назарбаєву білоруську красуню (фото, відео)

Президент Білорусі підкреслив, що надання Назарбаєву титулу почесного голови Вищої Євразійської економічної ради не можна вважати "якимось подарунком"...

Президент Білорусі Олександр Лукашенко познайомив першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва з співробітницею своєї служби протоколу Дариною Шманай перед засіданням Вищої Євразійської економічної ради, передають Патріоти України з посиланням на білоруське видання "Наша Нiва".

Дарина Шманай - переможець конкурсу «Королева Весна - 2013». Вона навчалася в БДЕУ і влаштувалася в службу ділового протоколу при Адміністрації президента.

"Поцелуй! Ну что ты?!" - звернувся Лукашенко до Назарбаєва.Дарина ШманайОднак колишній лідер Казахстану цю пропозицію не прийняв. Він тільки поставив дівчині якесь питання, на яке вона відповіла ствердно.

В ході засідання Євразійської економічної ради Лукашенко запропонував вичавити з Назарбаєва якомога більше позитивного для Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Президент Білорусі підкреслив, що надання Назарбаєву титулу почесного голови Вищої Євразійської економічної ради не можна вважати "якимось подарунком людині, яка вчора була президентом Казахстану, а сьогодні пішла".

Наслідки могли бути ще гіршими. Пошту з вибухівкою мав відкрити сам посол: Деталі теракту в представництві України в Мадриді

середа, 30 листопад 2022, 19:22

Поштове відправлення, що вибухнуло на території посольства України у Іспанії, було спрямоване на адресу посла, а серйозніших наслідків вибуху вдалося уникнути завдяки реакції та професійним діям персоналу дипустанови. . Про це в коментарі "Європейські...