Хіти тижня. Виключити Лероса з фракції вимагав Зеленський: У мережу виклали переписку "слуг" у Раді (фото)

Народного депутата Гео Лероса виключили з фракції "Слуга народу" на вимогу президента Володимира Зеленського. Відповідну переписку серед народних депутатів від СН опублікували "Букви", передають Патріоти України.

У переписці "слуга", голова комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль написав: "Зараз в залі у Давида на руках є підписні листи на виключення Гео з фракції. З президентом погоджено. І він вважає, що невиключення Гео з фракції, це буде зрадою партії по відношенню до нього!".

Також у вівторок нардеп від СН Андрій Костін отримав повідомлення від якогось Борисовича: "А у мене є питання, є хтось із 250 осіб, хто перестане мовчки слухати, як президента і мене цей п*дар поливає брудом", – написав Борисович.

До слова Андрій Єрмак по-батькові - Борисович.

У відповідь депутат пообіцяв увечері зробити допис, чого так і не зробив.

Джерело: Букви

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...