Хіти тижня. "Викликає тривогу": Історик розповів, чим закінчиться президентство Зеленського

Під час правління президента України Володимира Зеленського та його команди нового Майдану восени 2019 року не буде.

Таку думку висловив історик Сергій Грабовський у своєму блозі, передають Патріоти України.

За словами експерта, ресурсів міцності у нової влади вистачить на кілька років. Він також зазначив, що в країні можливі "чистки апарату" і "полювання на відьом" в політиці, оскільки це любить електорат. При цьому далі Зеленський буде виступати в ролі суворого, але справедливого глави держави.

Історик зазначив, що заяви керівників команди Зеленського, щодо того, що президент повернеться в "95 квартал" після закінчення строку, викликають тривогу.

Зеленський за п'ять років не повинен втратити популярність в Росії, тому що саме там, на думку експерта, знаходиться найбільша аудиторія "95 кварталу".

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: